Opravljanje praktičnih nastopov

Trenutno berete:
Opravljanje praktičnih nastopov

Pridružen
30. jan 2018
Prispevki
10
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni,

v letošnjem letu sem se zaposlila in pridobila ustrezno število ur vzgojno-izobraževalnega dela, zdaj pa čakam na zagovor magistrske naloge. Zanima me, ali je bil kdo v podobni situaciji in opravil pet praktičnih nastopov že pred zagovorom magistrskega dela, ali pa je možno opraviti nastope šele po pridobljeni drugi stopnji izobrazbe.

Že vnaprej hvala,
Sara
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz sem imela isto tezavo. Sem pisala na ministrstvo in so rekli da ne. Da za nastope potrebujem izobrazbo 7/2.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, sem spremljevalka otroku s PP ali ve kdo kako je s opravljanjem nastopov v...
Odgovori
4
Ogledi
177
  • Vprašanje
Pozdravljeni, Izpit sem opravljala v mesecu juniju. Zakonodaje nisem opravila. Ker sem imela kar...
Odgovori
1
Ogledi
504
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
396
Pozdravljeni, Koliko nastopov in hospitacij potrebujem za pristop k strokovnemu izpitu? Kaj je...
Odgovori
1
Ogledi
854

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu