Opravljanje nastopov za strokovni izpit preko prostovoljnega dela

Trenutno berete:
Opravljanje nastopov za strokovni izpit preko prostovoljnega dela

Pridružen
30. jun 2016
Prispevki
11
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni, zanima me, ali je bil kdo v podobni situaciji glede opravljanja nastopov za strokovni izpit.

Pred časom sem bila zaposlena v osnovni šoli, vendar še nisem imela dokončane fakultete (2. bolonjska stopnja). Nato mi je pogodba potekla, magisterij sem sedaj opravila. Sedaj mi manjkajo še samo nastopi, vendar nisem zaposlena. Zanima me, ali je bil kdo v podobni situaciji in je nastope opravljal preko prostovoljnega dela s podpisano pogodbo o prostovoljstvu ali česa podobnega?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Nobene pogodbe ne potrebuješ. Samo idi na eno šolo, najboljše in najbolj preprosto tja, kjer te že poznajo in prosi ravnatelja, če lahko opravljaš nastope.
 
Živjo!

Ne potrebuješ nobene pogodbe. Ti samo pojdi na izbrano šolo ter prosi, če ti dovolijo opravljati nastope za strokovni izpit. Jaz sem bila v točno taki situaciji. Pazi le, da ima učitelj, pri katerem boš opravljala nastope, izpolnjene pogoje za opravljanje mentorstva - torej ima naziv mentorja vsaj tri leta (ali pa ima celo kak višji naziv).

Lep pozdrav in srečno!
 
Ojla, mene pa zanima kako je s pripravnistvi, a so ta se obvezna za strokovni izpit? Hvala in lp!
 
Pozdravljena,
pripravništvo kot tako ni nujno, je pa nujno pridobiti 840 ur vzgojno-izobraževalnega dela in opraviti pet nastopov v navzočnosti ravnatelja in mentorja. Več informacij najdeš na strani ministrstva za izobraževanje v zavihku strokovni izpit.

Lp
 
Ok... torej prva zaposlitev ali pa.. ?? Na strani ministrstva sem seveda ze gledala, vendar me pa bolj kot teorija, zanima praksa... s tem da bolj, ko berem na to temo, bolj se mi zdi, da veliko alternativ ni.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, sem spremljevalka otroku s PP ali ve kdo kako je s opravljanjem nastopov v...
Odgovori
4
Ogledi
250
  • Vprašanje
Pozdravljeni, Izpit sem opravljala v mesecu juniju. Zakonodaje nisem opravila. Ker sem imela kar...
Odgovori
1
Ogledi
593
Pozdravljeni, Koliko nastopov in hospitacij potrebujem za pristop k strokovnemu izpitu? Kaj je...
Odgovori
1
Ogledi
936
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
722
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
466
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
448
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
415

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu