Opravljanje nastopov med porodniškim dopustom

Trenutno berete:
Opravljanje nastopov med porodniškim dopustom

Pridružen
2. mar 2013
Prispevki
1
Pozdravljeni!

Mene pa zanima, glede na to, da imam več kot tri leta delovnih izkušenj do sedaj, kako je z opravljanjem nastopov med porodniškim dopustom? Verjetno je potrebno počakati, da se izteče? Ima katera izkušnjo s tem? Najlepša hvala in srečno vsem!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zivjo,
jaz sem opravljala nastope, sicer v vrtcu, v casu porodniske, ampak sem racunala na to, da opravim nastope pred zakljuckom porodniske. Po moje je to odvisno, kako se zmenis s solo/vrtcem...
Lp
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, sem spremljevalka otroku s PP ali ve kdo kako je s opravljanjem nastopov v...
Odgovori
4
Ogledi
179
  • Vprašanje
Pozdravljeni, Izpit sem opravljala v mesecu juniju. Zakonodaje nisem opravila. Ker sem imela kar...
Odgovori
1
Ogledi
505
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
397
Pozdravljeni, Koliko nastopov in hospitacij potrebujem za pristop k strokovnemu izpitu? Kaj je...
Odgovori
1
Ogledi
854
  • Članek
V parlamentu so 21. februarja potrdili obvezni pouk tujega jezika v prvih razredih osnovnih šol...
Odgovori
0
Ogledi
61
  • Članek
Objavljeni so rezultati razpisa za sofinanciranje znanstveno-tehnološkega sodelovanja med...
Odgovori
0
Ogledi
225
  • Članek
Na eni od francoskih šol se je vnel spor med učitelji in starši, potem ko so se slednji...
Odgovori
0
Ogledi
157

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu