Opravljanje izpita - pomočnica vzgojiteljice

Trenutno berete:
Opravljanje izpita - pomočnica vzgojiteljice

Pridružen
26. jun 2011
Prispevki
17
Pozdravljeni! :)

ker sem na tem forumu našla že polno uporabnih informacij me zanima še nekaj... junija sem poslala prijavo za strokovni izpit in žal mi ni uspelo, da bi izpit opravljala že v poletnih dnevih... Po izobrazbi sem trenutno pomočnica vzgojiteljica, vendar sem pred diplomo. Ker je prijava že poslana me zanima ali opravljam izpit za pomočnico, tudi če med tem časom diplomiram?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Kolikor je meni znano opravljate izpit za področje za katerega ste poslali prijavo.

Lahko pa povprašate direktno na MŠŠ:

STROKOVNI IZPIT

Kontaktna oseba:

Kristina Kaučič

tel.: (01) 400 54 62

e-pošta: [email protected]

====

Se priporočam za odgovor, ki ga boste prejeli grin.gif
 
Pozdravljena!

SI boš opravljala kot pomočnica vzgojiteljice, ker si se nanj prijavila pred diplomo!

LP, Vanja
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Vprašanje
Pozdravljeni, Izpit sem opravljala v mesecu juniju. Zakonodaje nisem opravila. Ker sem imela kar...
Odgovori
1
Ogledi
507
Pozdravljeni, sem spremljevalka otroku s PP ali ve kdo kako je s opravljanjem nastopov v...
Odgovori
4
Ogledi
180
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
398
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.624

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu