Opravljanje diferencialnih izpitov (logopedija)

Trenutno berete:
Opravljanje diferencialnih izpitov (logopedija)

Pridružen
30. jan 2018
Prispevki
10
Področje
  1. Osnovna šola
Živijo,

odločila sem se za opravljanje diferencialnih izpitov, smer logopedija na Pedagoški fakulteti v Ljubljani. Za vpis v peti letnik moram opraviti 13 izpitov in pa prakso. Zanima me, ali tudi kdo izmed vas opravlja diferencialne izpite za logopedijo ali morda specialno in rehabilitacijsko pedagogiko.
Zanima me še, ali se udeležujete predavanj na fakulteti in ali je literatura, ki jo priporočajo profesorji dovolj za uspešno opravljanje izpitov.

Lep dan želim,

Sara
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zdravo,
tudi mene konkretneje zanima opravljanje dif. izpitov za spe. reha. pedagoga. Vpisi se bodo pričeli z decembrom, traja nekaj časa preden dobiš informacije o številu dif. izpitov.. je to res misija nemogoče kot se govori.. Lahko kdo napiše kaj več o tem konkretneje, ki opravlja te izpite sedaj, na forumu so še zapisi za nazaj in še tisti zelo pesimistični.

hvala, Lp
 
Zdravo,
tudi mene konkretneje zanima opravljanje dif. izpitov za spe. reha. pedagoga. Vpisi se bodo pričeli z decembrom, traja nekaj časa preden dobiš informacije o številu dif. izpitov.. je to res misija nemogoče kot se govori.. Lahko kdo napiše kaj več o tem konkretneje, ki opravlja te izpite sedaj, na forumu so še zapisi za nazaj in še tisti zelo pesimistični.

hvala, Lp
Pozdravljena,

Tudi me zanima opravljanje teh izpitov. A sem že prepozna za vlogo za vpis? Predvsem me skrbi obseg obveznosti, saj sem redno zaposlena.
Po tem letniku se lahko vpišeš v magistrski letnik logopedije?
Hvala in lp,

Nina
 
Pozdravljeni,
tudi jaz sem se vpisala v magistrski študij SRP, moram opraviti dif.izpite, do literature je nemogoče priti...ajoj. Obstaja kdo iz prve stopnje SPR ali kdo, ki je že opravil vse dif. izpite, ki bi bil pripravljen deliti literaturo?
 
Tudi jaz sem se želela vpisati, da bi dobila informacijo o diferencialnih, pa sem zamudila rok. :worried: Sicer imam zelo mešane občutke, na trenutke se mi zdi, da je mogoče celo bolje, da sem zamudila ...
 
Pozdravljeni,
tudi jaz sem se vpisala v magistrski študij SRP, moram opraviti dif.izpite, do literature je nemogoče priti...ajoj. Obstaja kdo iz prve stopnje SPR ali kdo, ki je že opravil vse dif. izpite, ki bi bil pripravljen deliti literaturo?

Kaj si dokončala (diploma)? koliko diferencialnih si imela?
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, sem spremljevalka otroku s PP ali ve kdo kako je s opravljanjem nastopov v...
Odgovori
4
Ogledi
180
  • Vprašanje
Pozdravljeni, Izpit sem opravljala v mesecu juniju. Zakonodaje nisem opravila. Ker sem imela kar...
Odgovori
1
Ogledi
507
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
399
  • Članek
Visokošolski sindikat bo danes in v sredo znova stavkal na vseh treh javnih univerzah. Osrednji...
Odgovori
0
Ogledi
265

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu