OPRAVILAAAAA!

Trenutno berete:
OPRAVILAAAAA!

Pridružen
19. jan 2011
Prispevki
14
Danes sem opravila strokovni izpit iz področja oš. Nekaj treme je bilo, vendar, ko zaključiš vidiš, da sploh ni tak baubau. Vso literaturo sem pobrala iz tega foruma (hvala vsem , ki ste objavljali) in reči moram, da je čisto dovolj. Aja, pa učila sem se vsega skupaj dobrih 14 dni.
Srečno vsem.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Danes sem opravila strokovni izpit iz področja oš. Nekaj treme je bilo, vendar, ko zaključiš vidiš, da sploh ni tak baubau. Vso literaturo sem pobrala iz tega foruma (hvala vsem , ki ste objavljali) in reči moram, da je čisto dovolj. Aja, pa učila sem se vsega skupaj dobrih 14 dni.
Srečno vsem.

ČESTITAM :)
 
OOOO Čestitam!!!
Jaz imam zagovor čez 2 tedna, vendar sem se danes odločila zagovor prestaviti... Mislim, da ne bom uspela vsega predelati... imam veliko dela s šolo, ker sem se zaposlila na novo in se lahko učim le po 22h, ko otroka zaspita...
 
Mato, po zakonu ti pripada 7 delovnih dni dopusta v šoli za pripravo na strokovni izpit. Ravnatelji to vedo in se ni problem zmenit ;)
 
Heej,

zanima me, na kakšen način se učite? Po za piskih s foruma? Zadostuje? Jaz imam te zapiske in potem vzporedno kontroliram z neuradno prečiščeno verzijo zakonodaje na netu (zofvi, zakon o oš, šolski inšpekciji...). Je to po vaših izkušnjah ok/dovolj?

lp,
n.
 
Ja vem kako je, otroci, služba,... Lahko pa še enkrat povem, da sem se sama učila 14 dni, vsak dan 2 urci. Dvakrat sem prišla skozi vse in to je to. Saj ne zahtevajo da si nadudlan 100%, pač nekaj znanja moraš pokazat. Ti pomagajo, te napeljejo na odgovore, če ne veš takoj. Verjetno sem največ težav imela s temi evropskimi institucijami, ker mi to odročje ni najbolj znano, vendar vsega skupaj ni več kot 10 strani. Vso literaturo pa sem pobrala tukaj s foruma, potem pa sem si še enkrat pogledala vprašanja posameznih izpraševalcev. In je bilo več kot dovolj. Edino dajte si pogledati novosti (prvi tuj jezik v 2. razredu Oš in neobvezni izbirni predmeti od 4. -6. razreda).
 
Hvala! In čestitke za opravljen izpit! :) pravilnikov potem nisi čekirala vsakega posebej? :) samo te "taglavne" zakone?
 
Hvala! In čestitke za opravljen izpit! :) pravilnikov potem nisi čekirala vsakega posebej? :) samo te "taglavne" zakone?
Ne, sploh ne, sprintala sem si gradivo s te strani ( ZOFVI, Zakon o OŠ, zakoni in akti za Oš, zakon o šolski inšpekciji in Zakon o usmerjanju otrok s posebnimi potrebami). Je dovolj.
 
Pozdravljeni..

Mene zanima ali je kdo tukaj, ki je opravil strokovni izpit za diplomirano vzgojiteljico, vzgojitelja?
 
Živjo! Super za tele informacije.:)

zanima me, če je kdo opravljal ali je na koncu za strokovni izpit kot socialni pedagog/ vzgojiterlj v zavodu....?
 
JUHUUU........tudi jaz sem ga opravila,.....ampak res zelo zahteven , vendar veliko vlogo naredi komisija............
vesela sem, moj trud pa je poplačan
lp
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu