Omejitev gibanja in opravljanje strokovca

Trenutno berete:
Omejitev gibanja in opravljanje strokovca

Pridružen
7. nov 2013
Prispevki
36
Naziv
pomočnica vzgojiteljice predšolskih otrok
Zavod
zaposlena
Področje
  1. Vrtec
Ker mi ni jasno in nikjer ne pridem do odgovora me zanima ali potem bo mozno opravljati strokovni izpit od torka dalje, ker je prehod med regijami zaprt...ker nismo vsi iz Ljubljane?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Tudi mene to zanima. Včeraj sem klicala v tajništvo in strokovni izpiti potekajo normalno. Jaz imam izpit v sredo in sem iz Celja. Čisto odvisno na kakšnega policaja naletiš. Lahko te spusti najprej ali pa ne. Je dovolj, da pokažeš papir na katerem imaš napisan datum izpita?
 
Ce je na ministrstvu tako rekla potem te mora spustiti skoz ...
 
Pomoje tudi. Bomo videli. Lahko pa, da se še do jutri kaj spremeni. Po eni strani bi se rada tega rešila čimprej.
 
Jaz tudi, upam da do ponedeljka ne bo slabsih ukrepov ...in da grem na izpit, ker sem ga ze enkrat prestavila ...
 
Meni so sicer v petek rekli, da str. izpiti potekajo normalno. Držijo se pravila glede omejitve zbiranja in da je prehod regije mogoč s pisnim vabilom. Vkolikor bo karkoli drugače nas obvestijo.
 
Zgleda da ja, ker nas do danes nihce ni obvestil drugače. Pokažeš vabilo na izpit če te ustavijo pri prehodu regije. Zaenkrat tako velja ... Naprej za drug teden bomo pa vse zvedli si mislim ...
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na Ministrstvu za vzgojo in izobraževanje (MVI) se zavedajo, da sta šport in gibanje nujna za...
Odgovori
0
Ogledi
296
Pozdravljeni, sem spremljevalka otroku s PP ali ve kdo kako je s opravljanjem nastopov v...
Odgovori
4
Ogledi
180
  • Vprašanje
Pozdravljeni, Izpit sem opravljala v mesecu juniju. Zakonodaje nisem opravila. Ker sem imela kar...
Odgovori
1
Ogledi
507
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
398

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu