Odpovedni rok

Trenutno berete:
Odpovedni rok

Pridružen
2. okt 2019
Prispevki
1
Trenutno sem zaposlena na delovnem mestu pomocnica vzgojiteljice. Pogodbo ima do konca solskega leta. Zanima koliko traja odpovedni rok?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Lepo pozdravljeni,
Da ne odpiram teme, bom kr to izkoristila.
Trenutno delam za nedoločen čas v zasebnem sektorju in si zelo želim iti v javni sektor.
V pogodbi glede odpovednega roka ne piše nič posebej. Nekje sem izbrala informacijo, da če si zaposlen manj kot eno leto, je odpovedni rok 15 dni. Vse kar je pa več kot eno leto, pa je odpovedni rok en mesec.
Prijateljica trdi, da je v kolektivni pogodbi za vrtce določen odpovedni rok 2 meseca.
Sama nisem našla podatka o tem. Ima kdo kakšno novejšo info?

Vesel bi bil vsake informacije.

Lp
 
Sem našla odgovor. Hvala
 

Priponke

  • Screenshot_2022-02-21-05-54-10-605_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-02-21-05-54-10-605_com.android.chrome.jpg
    120,8 KB · Ogledi: 239

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Začel je teči prvi prijavni rok za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe...
Odgovori
0
Ogledi
68
  • Članek
Po odličnem odzivu otrok in mladih na prvi krog usposabljanj za krepitev digitalnih kompetenc...
Odgovori
0
Ogledi
317
  • Članek
Na Ministrstvu za digitalno preobrazbo so se v zvezi s pozivom k prijavi predlogov za prejem...
Odgovori
0
Ogledi
298
  • Članek
Eurydice Slovenija JN Nakup robotskih rok
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je v rubriki Javne objave z dne 19. 9. 2023...
Odgovori
0
Ogledi
201
  • Članek
Do 25. septembra 2023 do 12. ure je odprt rok za zapolnitev še prostih vpisnih mest v sklopu...
Odgovori
0
Ogledi
274
  • Članek
23. avgusta 2023 bo na slovenskih srednjih šolah in drugih izobraževalnih organizacijah potekal...
Odgovori
0
Ogledi
396
  • Članek
V tem tednu poteka drugi prijavni rok za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske...
Odgovori
0
Ogledi
446

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu