Odjava od izpita

Trenutno berete:
Odjava od izpita

Pridružen
27. nov 2011
Prispevki
5
Zavod
Osnovna šola
Pozdravljeni!

Dobila sem datum med službeno odsotnostjo v tujini, ki je ne morem prestaviti ali me kdo zamenjati. Na MŠŠ so mi rekli, da je edina možnost, da se odjavim in me po 3 mesecih ponovno razporedijo. Ima kdo izkušnjo z odjavo izpita?

LP, Janja
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Živjo.
Jaz sem se odjavila, ker sem en teden pred izpitom rodila. Odjavila sem se po mailu, ker so mi tako rekli po telefonu. Na izbiro so mi dali, da me ponovno razporedijo ali pa da sama povem, kdaj bi opravljala izpit. Dokumentacija ostane pri njih.

Lp, Barbara
 
Hvala za odgovor.
Za tiste, ki se šele prijavljate pa obvestilo, da lahko v naprej poveste, kdaj ne morete opravljati izpita. Vsaj tako je meni ga. z ministrstva razložila. Mi pa pri prijavi ni padlo na pamet da se to sme oz. da upoštevajo.

LP, Janja
 
Odg: Odjava od izpita

Res je. Tudi jaz sem se prvič odjavila iz izpita! Poklicala sem g. Kavčič na ministrstvo in mi je samo rekla, da ji naj preprosto pošljem mail na njen elektronski naslov (odjaviš se lahko 3 najkasneje 3 dni pred izpitom). Vsebina maila je lahko preprosta-datum kdaj bi morala izpit imeti + da se odjavljaš od izpita (razlogov zakaj, kako ne rabiš pisat). Potem te pa v roku treh mesecev spet razporedijo (sami) za opravljanje izpita (sama ne rabiš nič skrbeti glede ponovne prijave). To pomeni, da čakajo 3 mesece, šele po treh mesecih, pa vzamejo tvoje papirje spet v roke :) in te spet razporedijo za opravljanje izpita (to pišem zato, ker jaz sem si 3 mesece raztolmačila tako, da naj bi izpit opravljala v roku 3 mesecev). No, temu ni tako - 3 mesece počakajo in potem te ponovno razporedijo, kar pomeni, da izpit opravljaš nekje 5 mesecev po tem, ko si se odjavila.
 
Odg: Odjava od izpita

Zdravo

Kaj pa če zboliš? Kako pa je takrat z odjavo? Je potrebno potem poslati zdravniško opravičilo ali tudi zadostuje samo email (ki pa ni 3 dni pred rokom)?
 
Odg: Odjava od izpita

Pozdravljeni,

ali kdo ve, če so izpiti tudi 15. julija? Na izpit se mislim prijaviti v kratkem, tako, da bi, če bi prišla na vrsto letos, verjetno dobila ravno začetek julija? Za takrat pa imam že rezervirano potovanje...ali je možno, da že pri prijavi napišeš, da takrat ne moreš? Ravno odjavljala se pa tudi ne bi rada, ker se to precej zavleče.

Hvala za odgovor.
 
Odg: Odjava od izpita

Mislim, da so dopusti od julija do avgusta tako, da izpitov takrat ni. Drugače pa lahko pokličeš na telefonsko št. ministrstva (strokovni izpiti) in vprašaš. Ampak jaz mislim, da pred dopusti sploh ne prideš več na vrsto, glede na to da se še sploh nisi prijavila na izpit. Tako, da lahko računaš na izpit šele septembra.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aji
Odg: Odjava od izpita

Živjo polona!

js sem želela prestaviti datum izpita, in sem klicala na min.(kristino) dala mi je odgovor: datuma se ne da prestaviti. če ne pridem na izpit, je to nepristop, po treh mesecih dobim nov datum. če ne pridem, dokaz o upravičeni odsotnosti (kar je lahko le zdravniško potrjena odstotnost), lahko dobim nov datum prej.
Drugače, kot je povedala, lahko vsak, ko dobi potrdilo o prijavi, sporoči na ministrstvo o dnevih, ko ne more pristopati na izpit.
Čeprav to na obvestilu nikjer ne piše, pa je, kot je rekla, to stvar našega bontona . ?!hmm...
dobro opravi!
 
Odg: Odjava od izpita

Pozdravljeni!

Tudi jaz imam eno vprašanje glede odjave. Če se recimo odjaviš od izpita, te potem nujno v treh mesecih zopet razporedijo na drugi rok ali obstaja možnost, da se zopet prijaviš, ko sam želiš? (Tudi če je to na primer čez kako leto?)
 
Odg: Odjava od izpita

živjo,

kot sem jaz razumela gospo Kristino, po treh mesecih, kateri je lahko najprej v 14h dneh in najkasneje v 90 dneh. v primeru odjave te oni razporedijo. ne vem, č ese lahko sama.
Lahko pa v zvezi s tem pokličeš tajnico in vprašaš.
LP
 
Pozdravljeni!

Lahko kdo napiše, kakšen je postopek odjave od strokovnega izpita? Informacije rabim za vsak slučaj, če se mi bo datum slučajno pokrival z datumom za rezervirano potovanje!

Hvala vsem!
 
@vesnek, v tej temi je že nekaj odgovorov na vaše vprašanje:

Živjo.
Jaz sem se odjavila, ker sem en teden pred izpitom rodila. Odjavila sem se po mailu, ker so mi tako rekli po telefonu. Na izbiro so mi dali, da me ponovno razporedijo ali pa da sama povem, kdaj bi opravljala izpit. Dokumentacija ostane pri njih.

Lp, Barbara
Hvala za odgovor.
Za tiste, ki se šele prijavljate pa obvestilo, da lahko v naprej poveste, kdaj ne morete opravljati izpita. Vsaj tako je meni ga. z ministrstva razložila. Mi pa pri prijavi ni padlo na pamet da se to sme oz. da upoštevajo.

LP, Janja
Odg: Odjava od izpita

Res je. Tudi jaz sem se prvič odjavila iz izpita! Poklicala sem g. Kavčič na ministrstvo in mi je samo rekla, da ji naj preprosto pošljem mail na njen elektronski naslov (odjaviš se lahko 3 najkasneje 3 dni pred izpitom). Vsebina maila je lahko preprosta-datum kdaj bi morala izpit imeti + da se odjavljaš od izpita (razlogov zakaj, kako ne rabiš pisat). Potem te pa v roku treh mesecev spet razporedijo (sami) za opravljanje izpita (sama ne rabiš nič skrbeti glede ponovne prijave). To pomeni, da čakajo 3 mesece, šele po treh mesecih, pa vzamejo tvoje papirje spet v roke :) in te spet razporedijo za opravljanje izpita (to pišem zato, ker jaz sem si 3 mesece raztolmačila tako, da naj bi izpit opravljala v roku 3 mesecev). No, temu ni tako - 3 mesece počakajo in potem te ponovno razporedijo, kar pomeni, da izpit opravljaš nekje 5 mesecev po tem, ko si se odjavila.
 
Imam eno vprašanje. Odjavila sem se od izpita in so mi rekli, da sem čez 3 mesece se pravi po 15. decembru ponovno razporejena. Kaj to pomeni, da mi lahko pošljejo datum že prej in imam izpit že npr. 16. ali da me po 15. šele ponovno obravnavajo in ne morem po takem ga imeti pred januarjem?
 
Pozdravljeni.

Se ima morda kdo v tem mesecu oziroma še v mesecu oktobru odjaviti od opravljanja strokovnega izpita? Nujno rabim nekoga, ker sama lovim datume in mi morda uspe samo na takšen način.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Vprašanje
Pozdravljeni, Izpit sem opravljala v mesecu juniju. Zakonodaje nisem opravila. Ker sem imela kar...
Odgovori
1
Ogledi
502

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu