Ocena za plačne razrede

Trenutno berete:
Ocena za plačne razrede

Pridružen
24. avg 2018
Prispevki
7
Spoštovani.
V mesecu decembru je ravnatelj zaposlenim dal ocene, ki se zbirajo za napredovanje v plačne razrede. Jaz ocene nisem dobila, ker sem bila do takrat na tej šoli zaposlena 4 mesece. Ravnateljica druge šole mi je rekla, da me ni dolžan oceniti prej kot v 6 mesecih zaposlitve, lahko pa to stori, če želi. Ali bi me lahko ocenil pred pretečenimi 6 meseci? Najlepša hvala za odgovor in prijazen pozdrav.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Spoštovani,

nikjer ni zaslediti, da bi vas lahko ocenil, samo, da vas ni dolžan.

Vzeto iz Predpisi Pravilnik o napredovanju javnih uslužbencev v plačne razrede:
(2) Ocenijo se vsi javni uslužbenci, ki so v preteklem koledarskem letu opravljali delo najmanj šest mesecev. Ocenijo se tudi tisti javni uslužbenci, ki so bili odsotni več kot šest mesecev zaradi napotitve na izobraževanje s strani delodajalca, zaradi poškodbe pri delu, poklicne bolezni ali starševskega varstva (porodniški dopust).
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Evropska komisija je 27. novembra 2023 potrdila pozitivno predhodno oceno zahtevka Slovenije za...
Odgovori
0
Ogledi
147
  • Članek
Sviz v sredo pripravlja protestni shod pred poslopjem vlade, saj so prepričani, da vladni...
Odgovori
0
Ogledi
230

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu