Ocena ravnatelja za 2010

Trenutno berete:
Ocena ravnatelja za 2010

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Mladi učitelj

Osebje foruma
Administrator
Pridružen
21. nov 2010
Prispevki
5.841
Ne pozabite in bodite pozorni, da vas ravnatelji do 15. marca morajo oceniti, čeprav ne boste mogli napredovati v višji plačni razred (če ustrezate pogojem), saj je le-to zamrznjeno do 1.1.2012.

Važno je, da sedaj dobite oceno, katero lahko uporabite za napredovanje v plačni razred, ko se zadeva ponovno sprosti.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Kaj pa v primeru pripravništva? Torej, če si od februarja do decembra delal pripravništvo, potem pa si se pri tem delodajalcu tudi zaposlil. Ti tudi priprada ocena ali ne?

Hvala in lp!
 
Zanimivo. Kolega mi je posredoval tale podatek, ki je v bistvu pravno mnenje:
Vsak zaposleni, ki je bil v tekočem letu zaposlen vsaj 6 mesecev, mora biti ocenjen.
In vi ste bili zaposleni, ker ste imeli podpisano pogodbo. Na vašem mestu bi ponovno stopil do ravnatelja in mu to povedal, drugače boste prikrajšani za oceno in s tem za eno leto napredovanja.
 
Kaj pa če si bil v preteklem letu zaposlen prek javnih del? Ali mora ravnatelj tudi v tem primeru oceniti delavca? Namreč zaaposleni prek javnih del tudi sklenejo posebno pogodbo z šolo in so upravičeni do sorazmernega dela regresa. Sem brskala malo po zakonih pa tega nikjer ne najdem. Mi lahko pomagate?
LP
milena
 
Odg: Ocena ravnatelja za 2010

Tudi jaz imam vprašanje na to temo.

Kolikor razumem se ocenjevanje naredi za leto 2010, če si bil zaposlen najmanj 6 mesecev.

Ker sem se jaz zaposlil šele septembra, torej sem bil zaposlen 4 mesece, se me ne oceni. Imam prav?

Lp
 
Odg: Ocena ravnatelja za 2010

Kaj pa če še do sedaj nisem dobila ocene za leto 2011?
Zaposlena sem bila do oktobra (tj. 10 mesecev), od takrat pa sem brezposelna, pa mi verjetno tudi pripada ocena, a ne? Kaj narediti?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Evropska komisija je 27. novembra 2023 potrdila pozitivno predhodno oceno zahtevka Slovenije za...
Odgovori
0
Ogledi
167

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu