Obseg aktivnosti in poročilo kandidata o opravljeni aktivnosti

Trenutno berete:
Obseg aktivnosti in poročilo kandidata o opravljeni aktivnosti

Pridružen
26. maj 2011
Prispevki
1
Pozdravljeni,
kaj pa pomeni dokazilo organizatorja, iz katerega je razviden obseg aktivnosti in poročilo kandidata o opravljeni aktivnosti?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

To posljes samo, ce uveljavljas se ure, ki si jih opravila v kaksni drugi instituciji (mislim, da max 80 ur).
 
A ima kdo mogoće kak vzorec tega poročila? Kako ga napisatin kaj bi moral vsebovati?
Hvala, lp
 
Meni sta učiteljici pri katerih sem bila vključena v njun razred vsak dan sproti pisali kot nekakšen dnevnik (pri katerih aktivnostih sem bila vključena). Dobila pa sem še potrdilo od vodje zavoda za 80 ur opravljenega dela.
Ni mi pa jasno, ali morem sama napisata poročilo aktivnosti. Sem včeraj pisala na ministrtvo, ampak še ni odgovora. Ko ga dobim, sporočim.
 
Tisti, ki ste bili vključeni v aktivnosti v kakšni organizaciji, zavodu ... morate sami napisati poročilo o aktivnosti. Tak odgovor sem dobila na ministrstvu.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Obseg pouka je pomemben dejavnik učnega procesa učencev. Rezultati različnih raziskav so...
Odgovori
0
Ogledi
291
  • Članek
Omrežje Eurydice je objavilo poročilo o priporočenem obsegu pouka v obveznem izobraževanju v...
Odgovori
0
Ogledi
285
  • Članek
Omrežje Eurydice je objavilo poročilo o priporočenem obsegu pouka v obveznem izobraževanju v...
Odgovori
0
Ogledi
374
  • Članek
Zveza aktivov svetov staršev Slovenije (ZASSS) je pripravila pregled aktivnosti ZASSS v novembru...
Odgovori
0
Ogledi
203
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in inovacije je v rubriki Javne objave z dne...
Odgovori
0
Ogledi
133
  • Članek
Eurydice Slovenija Aktivnosti MSLS-JEV V 2023
V MSLS Ajdovščina so v tem letu izvedli dobrodelni koncert za mlade s težavami v duševnem...
Odgovori
0
Ogledi
238
  • Članek
Eurydice Slovenija Aktivnosti ZASSS v oktobru 2023
Zveza aktivov svetov staršev Slovenije (ZASSS) je pripravila pregled aktivnosti ZASSS v oktobru...
Odgovori
0
Ogledi
285

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu