OBLAK - izpraševalka (zakonodaja, izpitna vprašanja)

Trenutno berete:
OBLAK - izpraševalka (zakonodaja, izpitna vprašanja)

Moja vprašanja:

-kdo so otroci s posebnimi potrebami (naštet vse skupine, sem sodijo tudi nadarjeni)
- kakšno pomoč morajo imeti ti otroci in kaj vse spada vanjo (dodatno strokovno pomoč - svetovanje...)
- diferenciacija (najbolj pomembna je notranja diferenciacija...)
- napredovanje učencev (kdo odloča o napredovanju učencev - učiteljski zbor)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

  1. Obseg vzgojno - izobraževalnega dela učitelja, predvsem tiste druge naloge
  2. Katere dva programa se izvajata v osnovni šoli? Sem povedala obvezni in razširjeni
  3. Našteti sem morala kaj spada pod oba programa. Kje učitelji vidijo problem pri dopolnilnem in dodatnem pouku? Da ga učenci ne obiskujejo, ker je prostovoljno.
Zelo prijazna gospa, še malo mi je hotela pomagati pri enem vprašanju za slovenščino :)
 
Vprašanja (3.7.14):
1. Vzgojni načrt - kaj zajema?
2. Kam lahko pogledaš koliko dopusta imaš? Želela je 2 dokumenta in kaj v katerem piše. Kolektivna pogodba - število dni dopusta in Pravilnik o šolskem koledarju - razporeditev dopusta.
3. Preverjanje in ocenjevanje znanja.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 9. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
860
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
588
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.284
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
1.408
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.025
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
3
Ogledi
1.854
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
1.081

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu