Objavljeno javno povabilo za izbor programov javnih del 2017

Trenutno berete:
Objavljeno javno povabilo za izbor programov javnih del 2017

Nazadnje uredil moderator:
Na Zavodu za zaposlovanje smo danes, 4. 11. 2016, objavili javno povabilo za izbor programov javnih del za leto 2017. Na voljo je 27 milijonov EUR za predvidenih 5.000 vključitev dolgotrajno brezposelnih v programe, ki jih bodo izvajali neprofitni delodajalci.

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Zavod RS za zaposlovanje, www.ess.gov.si
 
Zdravo,tisti ki smo že vključeni v javna dela,in še ni minilo leto dni,se nam pogodba lahko podaljša?Ali se bodo sedaj z novim razpisom vzeli le novi kandidati?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Živjo! Preko javnih del lahko delaš 12 mesecev...to vemo. Načeloma se ti pogodba podaljša...jaz sem do sedaj imela tako srečo, da so me vzeli nazaj. vem pa tudi za primere, ki jim niso podaljšali, ampak so vzeli nove, čeprav so le-ti imeli še dovolj časa ...vsaj do konca šolskega leta.
 
Živjo! Preko javnih del lahko delaš 12 mesecev...to vemo. Načeloma se ti pogodba podaljša...jaz sem do sedaj imela tako srečo, da so me vzeli nazaj. vem pa tudi za primere, ki jim niso podaljšali, ampak so vzeli nove, čeprav so le-ti imeli še dovolj časa ...vsaj do konca šolskega leta.
Ce ravnatelj zeli,pa zaprosi,da te se zeli,potem na zavodu odobrijo?
 
Sely mislim da ni treba kaj zaprosit. V mojem primeru se je bilo tako, da sem jaz na šoli lepo povedala, da sem pripravljena še naprej delati tam, če me vzamejo. Potem pa na zavodu za zaposlovanje se je tudi smatralo, da če se vmes ne zaposlim, da lahko kar lepo nadaljujem. Jaz bi ti predlagala, da lepo vprašaš na tvoji šoli, če te v primeru da dobijo javna dela, še vzamejo naprej. Ker so s tem povezanei tudi stroški...in s tem mislim da zdravniški pregled, in po moje je logično, da lahko nadaljuješ ( razen če si želijo koga drugega dobit, ki morda prej ni bil še na voljo).
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Evropska komisija je 15. septembra 2023 začela javno posvetovanje, da bi zbrala mnenja...
Odgovori
0
Ogledi
208
  • Članek
Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport je na portalu javnih naročil objavilo javno...
Odgovori
0
Ogledi
341
  • Članek
Na spletni strani Državnega izpitnega centra je bilo dne 10. 11. 2023 objavljeno Povabilo k...
Odgovori
0
Ogledi
226
  • Članek
Zaporedje letošnjih forumov EPUO dopolnjujejo s srečanjem, na katerem bo beseda tekla o...
Odgovori
0
Ogledi
142
  • Članek
Na spletni strani Državnega izpitnega centra je bilo dne 25. 10. objavljeno Povabilo k...
Odgovori
0
Ogledi
180
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je objavilo Povabilo šolam k oddaji prošenj za...
Odgovori
0
Ogledi
303
  • Članek
Na spletni strani Državnega izpitnega centra je objavljeno Povabilo k evidentiranju kandidatov...
Odgovori
0
Ogledi
253

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu