Objava prispevka v tuji strokovni reviji (slovenščina)

Trenutno berete:
Objava prispevka v tuji strokovni reviji (slovenščina)

Pridružen
9. feb 2022
Prispevki
1
Spoštovani!

Ali mi (in najbrž še komu) lahko kdo predlaga tujo strokovno revijo, v kateri lahko objavim strokovni prispevek, ki bi mi prinesel točke za izredno napredovanje (torej vsaj tri točke). Poučujem slovenščino, za ta predmet pa je nekoliko težje najti tujo revijo oz. napisati primeren prispevek, zato sem malce v zagati.

Hvala.
 
Ali pri oddaji članka dobite kakšno povratno informacijo oz. samo vidite, da je vaš članek objavljen oz. ne?
Pri tem naj bi dobili 2 točki.
 
Podpri 0
Kaj pomeni "prva objava"? Da se lahko v neki reviji objavi samo en članek? Ali lahko v treh različnih revijah objaviš tri različne članke? Predvidevam, da z istim člankom seveda ne moreš iti v več revij.
 
Podpri 0

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na svoji 6. seji je Odbor za spremljanje programa Interreg Euro-MED dne 21. junija 2023 potrdil...
Odgovori
0
Ogledi
454
  • Članek
Učitelje in druge zaposlene na področju vzgoje in izobraževanja v osnovnih in srednjih šolah ter...
Odgovori
0
Ogledi
631
  • Članek
Poslanci so s 46 glasovi za in 24 glasovi proti sprejeli novelo zakona o osnovni šoli. Za so...
Odgovori
0
Ogledi
198
  • Članek
Med predlaganimi spremembami zakona o osnovni šoli je tudi uvedba nacionalnega preverjanja...
Odgovori
0
Ogledi
103
  • Članek
Vlada je na seji sprejela spremembe zakona o osnovni šoli, ki prinašajo kar nekaj novosti, med...
Odgovori
0
Ogledi
286

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu