Eurydice Slovenija Nov slovenski spletni medij pOZNavalec

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija Nov slovenski spletni medij pOZNavalec

Društvo za Združene narode za Slovenijo obvešča, da je zaživel nov spletni medij www.poznavalec.si, ki bo bralcem ponujal predvsem vsebine mednarodnega značaja, kot so Agenda 2030 za trajnostni razvoj, izobraževanje za 21. stoletje, varstvo človekovih pravic, vladavina prava, ohranjanje in zagotavljanje miru in varnosti v mednarodni skupnosti, družba znanja, medkulturni dialog, boj proti vsem oblikam diskriminacije, varovanje okolja in boj proti podnebnim spremembam, varovanje in spoštovanje naravne in kulturne dediščine.

Poročanje o dogajanju v mednarodni skupnosti bo primarno osredotočeno na globalne organizacije, kot so Organizacija združenih narodov (OZN), njeni programi in skladi (UNEP, UNICEF, UNDP ...) in specializirane agencije znotraj sistema OZN (UNESCO, ILO, WHO, FAO ...).

Vir: CNVOS, 21. 6. 2016

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, www.eurydice.si
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Inspiring ERA! je nov mednarodni projekt v okviru programa Obzorje Evropa, ki bo podpiral in...
Odgovori
0
Ogledi
160
  • Članek
V petek, 1. decembra 2023, so na Pedagoški fakulteti Univerze na Primorskem (UP PEF) potekali...
Odgovori
0
Ogledi
193
  • Članek
V Južni Koreji so sprejeli zakon za boljšo zaščito učiteljev pred zlonamernimi pritožbami...
Odgovori
0
Ogledi
572
  • Vprašanje
Po novem pravilniku napredovanja me zanima, ali se mi šteje delovna doba, ko sem v šoli...
Odgovori
0
Ogledi
1.089
  • Članek
9. 5. 2023 se je uradno začelo Evropsko leto spretnosti, s katerim želi Evropska komisija...
Odgovori
0
Ogledi
175
  • Članek
Prešernov dan je praznik slovenske kulture od leta 1945, leto pozneje je postal državni praznik...
Odgovori
0
Ogledi
95
  • Članek
Slovensko gospodarsko in raziskovalno združenje (SBRA) v sodelovanju z Ministrstvom za okolje...
Odgovori
0
Ogledi
368

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu