Eurydice Slovenija Nov mejnik v projektu LSE – objavljen kurikul za pripravo programov

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija Nov mejnik v projektu LSE – objavljen kurikul za pripravo programov

V projektu Življenjske spretnosti v Evropi (Life skills for Europe – LSE) je bil dosežen nov mejnik. V sodelovanju z vodilnim partnerjem te aktivnosti Learning and Work Institute iz Združenega Kraljestva je bil pripravljen okvirni kurikul za življenjske spretnosti (LSE Learning Framework), ki je objavljen na spletni strani EAEA. Kurikul temelji na Poročilu o pristopih k življenjskim spretnostim v Evropi (Report on the Life skills Approach in Europe). Vodilni partner te aktivnosti je bil ACS.

Vir in več informacij: ACS, 6. 6. 2018

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, eurydice.si
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
V petek, 1. decembra 2023, so na Pedagoški fakulteti Univerze na Primorskem (UP PEF) potekali...
Odgovori
0
Ogledi
245
  • Članek
Inspiring ERA! je nov mednarodni projekt v okviru programa Obzorje Evropa, ki bo podpiral in...
Odgovori
0
Ogledi
213
  • Članek
V Južni Koreji so sprejeli zakon za boljšo zaščito učiteljev pred zlonamernimi pritožbami...
Odgovori
0
Ogledi
621
  • Vprašanje
Po novem pravilniku napredovanja me zanima, ali se mi šteje delovna doba, ko sem v šoli...
Odgovori
0
Ogledi
1.139
  • Članek
9. 5. 2023 se je uradno začelo Evropsko leto spretnosti, s katerim želi Evropska komisija...
Odgovori
0
Ogledi
192
  • Članek
14. 2. 2024 ob 20.00 vabimo na spletno usposabljanje, 3. inovativno sredo, ko bo z nami...
Odgovori
0
Ogledi
77
  • Članek
Center Janeza Levca Ljubljana in ŠOSO “Milan Petrović” sta zaključila projekt Erasmus+ – mala...
Odgovori
0
Ogledi
224

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu