Eurydice Slovenija Nov Arnesov videokonferenčni sistem – Arnes VID

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija Nov Arnesov videokonferenčni sistem – Arnes VID

Vabljeni k uporabi nove videokonferenčne storitve Arnes VID, ki jo je Arnes vzpostavil zaradi povečanja potreb po videokonferenčnih zmogljivostih v času krize COVID-19. Prijava ni potrebna. Uporabniški vmesnik je preprost, osnovna navodila najdete na Arnesovih spletnih straneh za pomoč uporabnikom.

Pri uporabi vseh videokonferenčnih sistemov je pomembno upoštevati, da so končni uporabniki (učenci) s slabšimi internetnimi povezavami ali napravami bolj prizadeti ob večjih obremenitvah. Zato toplo priporočamo, da le-te zmanjšujemo tako, da imajo vsi udeleženci (razen predavatelja oz. govorca) izklopljene kamere in utišan zvok (tako tudi ne motijo predavatelja) ter se vključijo le, kadar so neposredno pozvani.

Vir in več informacij: Arnes, 7. 4. 2020

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, eurydice.si

Pustite komentar z odgovorom na to temo spodaj.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Inspiring ERA! je nov mednarodni projekt v okviru programa Obzorje Evropa, ki bo podpiral in...
Odgovori
0
Ogledi
199
  • Članek
V petek, 1. decembra 2023, so na Pedagoški fakulteti Univerze na Primorskem (UP PEF) potekali...
Odgovori
0
Ogledi
229
  • Članek
V Južni Koreji so sprejeli zakon za boljšo zaščito učiteljev pred zlonamernimi pritožbami...
Odgovori
0
Ogledi
601
  • Vprašanje
Po novem pravilniku napredovanja me zanima, ali se mi šteje delovna doba, ko sem v šoli...
Odgovori
0
Ogledi
1.129
  • Članek
9. 5. 2023 se je uradno začelo Evropsko leto spretnosti, s katerim želi Evropska komisija...
Odgovori
0
Ogledi
187
  • Članek
Arnes letos aprila in maja v sodelovanju s Slovenskim društvom Informatika, portalom Odprti...
Odgovori
0
Ogledi
52

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu