Nevljudni člani komisij

Trenutno berete:
Nevljudni člani komisij

Pridružen
9. maj 2021
Prispevki
6
Živjo
Mene zanima kakšne ste imeli izkušnje z izprasevalci? Jaz sem imela neprijetno izkusnjo z eno clanico komisije. Nocem je izpostvljati poimensko ampak lahko delim, da je bila izprasevalka za slovenscino. Drugi clanici komisije sta bili v redu, zelo profesionalni, prijazni, simpaticni topli. Izprasevalka slovenscine pa je bila precej nevljudna, niti pozdravila me ni, ves cas me je grdo gledala, na koje odgovore se ni odzvala, razen ce sem odgovorila napacno, takrat je zelo jasno izpostavila da sem naredila napako.
Izpit sem uspesno opravila, vendar me vseeno zanima kaksne izkusnje imate vi.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Živjo,
izpitna komisija zna biti nesramna in ne vljudna v primeru, če deluješ prestrašeno ali malce zmedeno. Jaz sem imela neprijetno izkušnjo z Renato Mravlja, izpraševalko za ustavo. Zelo nesramna, hotela je slišati točno določeno besedo, ki si jo je zamislila. Morda je bila zato kriva pozna ura ali pa je imela slab dan.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletni strani Državnega izpitnega centra je bilo dne 10. 11. 2023 objavljeno Povabilo k...
Odgovori
0
Ogledi
228
  • Članek
Na spletni strani Državnega izpitnega centra je bilo dne 25. 10. objavljeno Povabilo k...
Odgovori
0
Ogledi
181

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu