Neuporabljene šolske potrebščine

Trenutno berete:
Neuporabljene šolske potrebščine

Andrej

Osebje foruma
Moderator
Pridružen
6. jul 2017
Prispevki
488
Naziv
profesor
Pozdravljeni,

zanima me vaše mnenje in zakaj se dogaja, da konkretno v prvem, drugem in tretjem razredu učenci ne uporabijo vsega npr. likovnega materiala (vodene barvice skoraj nedotaknjene, tempere komaj izstinjene, oglje praktično neuporabljeno ...), kupljen delovni zvezek popolnoma neizpoljnen (bil je del večjega kompleta delovnih zvezkov), škatla z materialom za tehniko v 4. razredu skoraj neuporabljena ipd.

To se mi zdi v današnjem času nedopustno, saj je v Sloveniji po mojih izkušnjah nabava šolskih potrebščin relativno draga, da ne omenjam, če ima kdo več otrok.

To je sicer že stara tematika in vsem dobro znana, pa vendar ne vem, zakaj se na tem področju nič ne premakne, zakaj določeni učitelji zahtevajo potrebščine, ki jih ne bodo uporabljali? Razumem, da za kakšno stvar zmanjka časa, ampakto bi moralo biti izjemoma.

*za odprtje te teme me je motiviral nakup šolskih potrebščin za lastne otroke
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Slovenski šolski muzej je v sodelovanju z Supernovo Ljubljana-Šiška, pripravil razstavo Šolske...
Odgovori
0
Ogledi
390
  • Članek
Dijaki in učenci začenjajo novo šolsko leto. Čeprav je bilo v avgustovskih ujmah poškodovanih 12...
Odgovori
0
Ogledi
404
  • Članek
Dijake in učenci začenjajo novo šolsko leto. Kljub temu da je bilo v avgustovskih ujmah...
Odgovori
0
Ogledi
281
  • Članek
Društvo pedagogov je močno razburil vladni predlog novih izhodiščnih plačnih razredov, po...
Odgovori
0
Ogledi
652

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu