Nepopolna prijava

Trenutno berete:
Nepopolna prijava

Pozdravljeni!

Danes sem dobila pošto, da je bila moja prijava nepopolna. Nikjer nisem zasledila, da moramo priložiti tudi dokazilo o opravljenem izpopolnjevanju iz angleščine za dodeljeno mentorico. :S

Sem mag. prof. razrednega pouka z angleščino in sem en nastop opravila v 6. razredu.

''Istočasno vas obveščamo, da je lahko učitelj angleščine v šestem razredu in tretjem obdobju, kdor je končal univerzitetni študijski program angleščine ali magistrski študijski program druge stopnje poučevanje angleščine ali anglistka, zato opravljeni praktični nastop ni ustrezen.''

Aaaaa - groza! :) Je še kdo naredil to napako? In pa, kako je s tem, da naj ne bi smele poučevati v 6. razredu?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

In pa, kako je s tem, da naj ne bi smele poučevati v 6. razredu?
Iz Pravilnika o izobrazbi učiteljev in drugih strokovnih delavcev v izobraževalnem programu osnovne šole:

Učitelj angleščine v prvem obdobju je lahko, kdor je končal:

– univerzitetni študijski program razrednega pouka ali

– magistrski študijski program druge stopnje poučevanje (smer poučevanje na razredni stopnji) ali razredni pouk

in je opravil študijski program za izpopolnjevanje iz angleščine.

Ne glede na določbo prejšnjega odstavka študijskega programa za izpopolnjevanje iz angleščine ni potrebno opravljati tistemu, ki je končal:

– univerzitetni študijski program angleščine ali

– magistrski študijski program druge stopnje poučevanje (smer poučevanje na razredni stopnji z angleščino), razredni pouk (smer poučevanje na razredni stopnji z angleščino), poučevanje angleščine ali anglistika.

Učitelj angleščine v prvem obdobju je lahko tudi, kdor je končal:

– univerzitetni študijski program angleščine ali

– magistrski študijski program druge stopnje poučevanje angleščine ali anglistika

in je opravil študijski program za izpopolnjevanje iz zgodnjega učenja.

Ne glede na določbo prejšnjega odstavka študijskega programa za izpopolnjevanje iz zgodnjega učenja ni potrebno opravljati tistemu, ki je končal:

– univerzitetni študijski program razrednega pouka ali

– magistrski študijski program druge stopnje poučevanje (smer poučevanje na razredni stopnji) ali razredni pouk.

Učitelj angleščine v četrtem in petem razredu je lahko, kdor je končal:

– univerzitetni študijski program razrednega pouka ali

– magistrski študijski program druge stopnje poučevanje (smer poučevanje na razredni stopnji) ali razredni pouk

in je opravil študijski program za izpopolnjevanje angleščine.

Ne glede na določbo prejšnjega odstavka študijskega programa za izpopolnjevanje iz angleščine ni potrebno opravljati tistemu, ki je končal:

– univerzitetni študijski program angleščine ali

– magistrski študijski program druge stopnje poučevanje (smer poučevanje na razredni stopnji z angleščino), razredni pouk (smer poučevanje na razredni stopnji z angleščino), poučevanje angleščine ali anglistika.

Učitelj angleščine v četrtem in petem razredu je lahko tudi, kdor je končal:

– univerzitetni študijski program angleščine ali

– magistrski študijski program druge stopnje poučevanje angleščine ali anglistika.

Učitelj angleščine v šestem razredu in tretjem obdobju je lahko, kdor je končal:

– univerzitetni študijski program angleščine ali

– magistrski študijski program druge stopnje poučevanje angleščine ali anglistika.
 
Pozdravljeni,

dve vprašanji imam glede obrazca za prijavo. Zanima me, ali je dovolj, da pod 3. točko (Izobrazba) navedem samo zaključno izobrazbo (diplomo) ali moram tudi srednješolsko. Gre za to, da potrdila o maturi trenutno nimam pri sebi, prijavila pa bi se rada čim prej. Poleg tega me zanima, kaj šteje kot dokazilo o delovnih izkušnjah - kopija pogodbe o zaposlitvi? Že vnaprej hvala za odgovor.
 
Pozdravljeni,

19. 7. sem dobila pošto, da je moja prijava nepopolna. V šoli sem bila zaposlena od septembra 2016, magistrirala pa sem maja 2017. Ker v pravilniku nisem nikjer zasledila, da lahko praktične nastope opravljaš šele takrat, ko dobiš ustrezno izobrazbo, sem dva nastopa opravila nekaj dni pred mojim zagovorom, preostale tri pa po zagovoru magistrske naloge.

Zdaj pa sem dobila pošto, da naj dva neustrezna nastopa ponovim in prijavo dopolnim v roku 45 dni, vendar je 45. dan 2. september (sobota), torej tega ne morem narediti. Je kdo imel podoben primer? Naj samo pošljem dve novi pripravi z drugačnim datumom in novo potrdilo o opravljenih nastopih, podpisano s strani mentorja in ravnatelja? Kaj je sicer zgodi, če ne dopolnim prijave v roku 45 dni?

Lep pozdrav
 
Pozdravljeni. Prijavila sem se na strokovni izpit, oddala vse potrebne dokumente in dobila odgovor, da je moja prijava nepopolna. Poslati moram še DOKAZILO O MENTORJEVI IZOBRAZBI. Tega nisem še nikjer zasledila. Sicer bom to seveda poslala, ampak me vseeno zanima, če je kdo tak, ki je to tudi moral poslati (jaz za to še od nobenega nisem slišala). Hvala za odgovor vnaprej.
 
Ali kdo ve, kaj je potrebno napisati v Poročilo kandidata o opravljeni aktivnosti (pogoj za prijavo na Strokovni izpit), ker kot svetovalna delavka sem delala v organizaciji, izven šolstva? Hvala. Lep pozdrav.
 
Pozdravljeni, se prvič prijavljam na strokovni izpit in nisem siguren pri izpolnitvi vloge in sicer pri rubriki učna tema / enota. Kaj se običajno tukaj napiše?
Mentorica je na dopustu in mi trenutno ne more pomagati.

Hvala za pomoč!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Vprašanje
Pozdravljeni! Prijavljam se na strokovni izpit. Opravila sem prekvalifikacijo,v vrtcu sem bila...
Odgovori
1
Ogledi
169
  • Članek
Učitelji in vzgojitelji, ki vas zanima mednarodno povezovanje na daljavo z eTwinningom, vabljeni...
Odgovori
0
Ogledi
488
  • Članek
Na Arnesu vam z uporabo AAI-računa omogočajo dostop do različnih spletnih storitev v slovenskem...
Odgovori
0
Ogledi
206
  • Članek
Prijavo za nacionalni znak kakovosti lahko oddate za eTwinning projekt, ki: je evropski...
Odgovori
0
Ogledi
527

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu