Nedelova svetovalnica: Otrok beži iz šole

Trenutno berete:
Nedelova svetovalnica: Otrok beži iz šole

Nazadnje uredil moderator:
Sem ločena mama osemletnika, s katerim imam velike težave. V zadnjih mesecih se je zgodilo že štirikrat, da je odšel od zadnje ure pouka kar domov. Brez opravičila oziroma ne da bi povedal učiteljici. Tudi doma mi tega ni povedal, izvedela sem šele, ko me je obvestila učiteljica. Ko sem se s sinom pogovorila, je povedal, da je odšel domov, ker mu gre učiteljica tako na živce. Pravi, da ne prenese, ker pogosto vpije in jih celo zmerja. Ko sem se o tem potem poskušala pogovoriti z učiteljico, je povedala, da je razred nemogoč in da pač mora včasih nastopiti odločneje. Nimamo pa težav le v šoli, tudi doma se mi sin upira, ko je treba delati domače naloge. Pravi, da sovraži šolo, da je vse brez veze. Seveda tudi ...

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Delo, www.delo.si
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
8. aprila je v veliki dvorani Državnega zbora RS potekalo zasedanje 34. nacionalnega Otroškega...
Odgovori
0
Ogledi
30
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za zdravje je v rubriki Javne objave z dne 8. 3. 2024 objavljen Javni...
Odgovori
0
Ogledi
66
Odgovori
0
Ogledi
70
  • Članek
Nezdravo okolje, premalo gibanja in igre, ter prezgodnja intelektualizacija so med vzroki vse...
Odgovori
0
Ogledi
289
  • Članek
Nezdravo okolje, premalo gibanja in igre, ter prezgodnja intelektualizacija so med vzroki vse...
Odgovori
0
Ogledi
534
  • Članek
V torek, 28. 11. 2023 (13.00-14.30) vabljeni na spletni dogodek “Vključi (v)se v Erasmus+”. Na...
Odgovori
0
Ogledi
319

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu