Nastopi na šoli v času koronavirusa

Trenutno berete:
Nastopi na šoli v času koronavirusa

Pridružen
26. avg 2019
Prispevki
5
Pozdravljeni,

zanima me ali ima kdo kakšne informacije o nastopih na šoli v času korona virusa?
Če na kratko povem svoj primer, pripravništva nisem dobila, sem pa nabrala zadostno število ur za opravljanje strokovnega izpita, manjka mi le še 5 nastopov na šoli. Za te nastope sem se zmenila tik preden so se šole zaprle in bi jih ravno morala opravljati tisti teden, ko so se šole zaprle. Upala sem, da bo še možno da opravim nastope do konca šolskega leta, a nisem več prepričana.
Zato sem se obrnila na ministrstvo kako je glede nastopov v času izrednih razmer in so mi odgovorili, da nastopi potekajo. Vprašala sem tudi kakšni so pogoji izvedbe, a so mi samo povedali, da je izvedba nastopov v pristojnosti šole. Seveda sem kontaktirala učiteljico pri kateri bi imela nastope, pravi da bi lahko, a da se naj malo pozanimam kako to poteka drugje.
Tako da bi prosila če ima kdo kakršno koli informacijo, da mi napiše. Nebi rada čakala septembra za nastope...

Hvala in lep pozdrav,
Alenka
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zdravo,

tudi sama sem v podobni situaciji. Meni so iz ministrstva odgovorili, da v kolikor se s šolo dogovoriš, lahko opravljaš nastope ''na daljavo'' in jih tudi uveljavljaš za strokovni izpit.
 
Pozdrav,

tudi sama imam podobne težave :/ - očitno sem predolgo odlašala.

Eva - v kolikšnem času so na ministrstvu odgovorili?

Hvala in lep pozdrav,

Mojca
 
Mojca, meni so odgovorili zelo hitro, je pa res, da sem poslala vprašanje še dokaj na začetku karantene. Lahko tudi pokličeš na telefonsko številko, ki je objavljena na spletni strani - sem klicala prejšnji teden še za nekaj in so se mi takoj oglasili.
 
Ne vem, če ste ze dobile odgovor. Jaz sem opravila 4 nastope na daljavo. Opravljala sem jih preko Zoom-a, v prisotnosti ravnateljice in mentorice. Ravnateljica mi je edino svetovala, da naredim screenshot med samo videokonferenco, kdo vse je bil prisoten, da imam nek dokaz, če bi kdo kaj spraševal. Pa srečno!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, na OŠ delam že dve leti, zato imam pedagoških ur za strokovni izpit več kot...
Odgovori
0
Ogledi
691
Jaz pa bi imela vprašanje glede nastopov, ki jih damo zraven k prijavi na strokovni izpit...
Odgovori
0
Ogledi
1.152
  • Članek
Na Zavodu RS za šolstvo so v letu 2023 izvedli že četrti medresorski projekt Teden umetnosti v...
Odgovori
0
Ogledi
46
  • Članek
Poslanci so s 46 glasovi za in 24 glasovi proti sprejeli novelo Zakona o osnovni šoli. Ta...
Odgovori
0
Ogledi
63
  • Članek
V zbirki Ugotovitve poročila Eurydice je objavljen prevod glavnih ugotovitev poročila Eurydice...
Odgovori
0
Ogledi
64
  • Članek
Na eni od francoskih šol se je vnel spor med učitelji in starši, potem ko so se slednji...
Odgovori
0
Ogledi
157
Pozdravljeni! Zanima me, ali ima kdo izkušnje s poučevanjem matematike v osnovni šoli in...
Odgovori
0
Ogledi
433

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu