Nastopi in zagovor magistrskega dela

Trenutno berete:
Nastopi in zagovor magistrskega dela

Pridružen
4. mar 2022
Prispevki
3
Pozdravljeni,

zanima me, ali morajo biti hospitacijski nastopi izvedeni PO zagovoru magistrskega dela, ali jih slučajno lahko izvedem že PREJ? Ur imam zadosti. Se mi pa nekoliko mudi, da ujamem še poletne termine strokovnih izpitov....

Lp,
Katja
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Ko sem jaz klicala na ministrstvo glede opravljanja nastopov, so mi rekli, da je njim čisto vseeno, kdaj in kje ti opraviš nastope. Pomembno je, da imaš dovolj ur in opravljene nastope, ostalo jim ni važno. Sem imela malo drugačen primer kot ti, tako da vseeno predlagam, da pokličeš na številko ministrstva (imaš na spletni strani, kjer so informacije za strokovni izpit) in vprašaš. Gospa je zelo prijazna in ti bo znala odgovoriti. Lp
 
Sem klicala, pa so mi rekli, da najprej zagovor, potem nastopi... Morda se uspem z ravnateljico in mentorico dogovoriti, da bodo vseeno prej, ampak da bodo uradni datumi ustrezni ...
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, na OŠ delam že dve leti, zato imam pedagoških ur za strokovni izpit več kot...
Odgovori
0
Ogledi
722
Jaz pa bi imela vprašanje glede nastopov, ki jih damo zraven k prijavi na strokovni izpit...
Odgovori
0
Ogledi
1.220
Živjo! Zanima me, če morda kdo ve, če želim opraviti strokovni izpit kot pomočnica...
Odgovori
0
Ogledi
522

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu