NASTOPI - hospitacija ravnatelja

Trenutno berete:
NASTOPI - hospitacija ravnatelja

Ja, samo kakšna bo motivacija, če samo nadaljujemo z delom iz prve ure? In kakšen bo zaključek v prvi uri, če učenci samostojno delajo do konca ure? Jaz se ubadam s tem, kako to razdeliti. Midve z mentorico sva naredili eno obsežno pripravo in označili pač da je za dve učni uri. Sporočim jutri, ko kaj izvem.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Ja, samo kakšna bo motivacija, če samo nadaljujemo z delom iz prve ure? In kakšen bo zaključek v prvi uri, če učenci samostojno delajo do konca ure?
Ne vem, pišem iz izkušenj in logičnega sklepanja glede na zahteve, da mora vsaka ura imeti pripravo (oz. bi jo naj imela). Za obliko in vsebino priprave stoji mentor, komisija se v to ne bo niti obregnila, saj predpisanega obrazca za pripravo ni.

O pripravah bi lahko razvili celo diskusijo :) Vsak ima svoj način. Vem, da smo na fakulteti delali po enem vzorcu, za strokovni izpit sem imel drug vzorec, sedaj imam svojega, izjemno jedrnatega :) Imam pač svoj pogled na (pisno) pripravo.
 
Bi bil kdo tako prijazen, da bi delil svojo pripravo oz. vzorec ali sporočil, kje se ga da dobiti. Baje obstaja nek poseben vzorec za nastop, ki ga oddaš na Ministrstvo ob opravljanju strokovnega izpita.
 
Pozdravljeni,
prosim za odgovor... ali lahko nastop pred mentorjem in ravnateljem opravim še med študijem? Ali moram nujno zaključiti študij (sem vpisana v Pedagoško-andragoško izobraževanje, hkrati to leto učim na osnovni šoli) in ŠELE POTEM se izvedejo nastopi?
Hvala lepa!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu