NAPREDOVANJE V PR Z LETOS PRIDOBLJENO OCENO, KI PA OCENJUJE LETO 2007

Trenutno berete:
NAPREDOVANJE V PR Z LETOS PRIDOBLJENO OCENO, KI PA OCENJUJE LETO 2007

Pridružen
8. nov 2018
Prispevki
9
Pozdravljeni

Po 4ih letih sem ponovno zaposlena v šolstvu, ponovno v 30 PR, tokrat sem zaposlena pri projektu za 3 leta za določen čas. Ravnateljica mi je razložila, da v plačilne razrede ne morem še napredovati, ker sem prekinila prejšnjo zaposlitev v JS. Da pa bom lahko po 3 letih dela tu. Sindikat mi je povedal, da to ne drži in da napredujem sicer lahko, če imam v 6 letnem obdobju 3 ocene. Od 2012 imam ravno 3 letne ocene, vendar sem tretjo dobila letos v 2018, vendar je to ocena za leto 2007. Takrat je namreč nisem dobila. Sindikalist je mnenja, da to ne bo šlo skozi, čeprav v zakonodaji ne piše za katero leto morajo biti ocene, na objavah ministrstva pa piše, da letne ocene lahko zahtevaš za nazaj, kot sem storila jaz. Je mel kdo tak primer in da je bil uspešen?
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, sem strokovna delavka, pedagoginja, ki izvajam ure DSP na osnovni šoli. V novem...
Odgovori
0
Ogledi
799
  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam 48 plačni razred in bom napredovala v naziv višja svetnica. Ali v tem primeru...
Odgovori
0
Ogledi
2.239
  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam pridobljene 3 letne ocene delovne uspešnosti, vendar sem imela vmes kratko...
Odgovori
3
Ogledi
1.268
  • Vprašanje
Pozdravljeni, v našem vrtcu je bil oblikovan Odbor za spletno stran, vodja katerega sem bila...
Odgovori
0
Ogledi
1.543
  • Članek
Na predlog Organizacije Združenih narodov za izobraževanje, znanost in kulturo (angleško United...
Odgovori
0
Ogledi
196
  • Članek
"Nimamo zaposlenih dovolj visokošolskih učiteljev, da bi imeli lahko proste roke pri uvajanju...
Odgovori
0
Ogledi
316

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu