Napredovanje v plačilne razrede

Trenutno berete:
Napredovanje v plačilne razrede

Pridružen
17. avg 2014
Prispevki
37
Naziv
magister profesor italijanščine in španščine
Področje
  1. Gimnazija
Zdravo!

Bi znal kdo odgovoriti na ta vprašanja iz kataloga:

- za koliko plačilnih razredov glede na tarifne skupine lahko napreduje zaposleni v svoji tarifni skupini?
- po kolikem času lahko napreduje in katera delovna doba se pri tem upošteva?

Hvala!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zdravo!

Bi znal kdo odgovoriti na ta vprašanja iz kataloga:

- za koliko plačilnih razredov glede na tarifne skupine lahko napreduje zaposleni v svoji tarifni skupini?
- po kolikem času lahko napreduje in katera delovna doba se pri tem upošteva?

Hvala!

Odgovor na to vprašanje zanima tudi mene. V zakonih nisem naletela nanj (ali pa sem ga morda spregledala)... Prosim za pomoč.

Hvala!
 
Živjo nekaj podobnega sem jaz pred tabo Miha na forumu vprašala,
če tvoje vprašanje sploh spada tja.. Spraševala sem
ali moramo znati tudi Uredbo o napredovanju javnih uslužbencev v plačne razrede in
Novosti plačnega sistema v JU? MOgoče vidva vesta? No če kaj več izvem o tarifnih razredih
saj se ravno učim, pa vama napišem tu.
 
- po kolikem času lahko napreduje in katera delovna doba se pri tem upošteva?
Javni uslužbenec lahko na podlagi tega zakona napreduje vsaka tri leta za en ali dva plačna razreda, če izpolnjuje predpisane pogoje. Kot napredovalno obdobje se šteje čas od zadnjega napredovanja v višji plačni razred.
 
- za koliko plačilnih razredov glede na tarifne skupine lahko napreduje zaposleni v svoji tarifni skupini?
Z napredovanjem na delovnem mestu oziroma v nazivu se lahko javni uslužbenec uvrsti v plačni razred, ki je uvrščen v višji tarifni razred kot plačni razred za določitev osnovne plače delovnega mesta oziroma naziva, na katerem napreduje, vendar ne višje kot je določen najvišji plačni razred plačne podskupine.
 
Pozdravljeni.
A ima kdo strokovni 2.2.2016?
 
To sm tudi zasledila:
Napredovanje v plačilne razrede
Za koliko plačilnih razredov glede na tarifne skupine, lahko napreduje zaposleni v svoji tarifni skupini,
Za strokovne delavce z nazivi razporejene v VII.tarifno skupino, se uvrstijo v naslednje plačilne razrede:
- mentor v plač.razred 3,60 z možnostjo napredovanja v plač.razrede 4,0 – 4,20 – 4,70
- svetovalec iz 3,80 v 4,70
- svetnik iz 4,20 v 4,70 – 5,60
Za strokovne delavce z nazivi, razporejene v nižje tarifne skupine, se količnik za določitev osnovne plače določi tako, da se upošteva ustrezen plačilni razred dosežen z napredovanjem v VI.tarifni skupini:
za delavce na delovnem mestu z osnovnim količnikom 2,65 za 18%.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, sem strokovna delavka, pedagoginja, ki izvajam ure DSP na osnovni šoli. V novem...
Odgovori
0
Ogledi
602
  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam 48 plačni razred in bom napredovala v naziv višja svetnica. Ali v tem primeru...
Odgovori
0
Ogledi
1.958
  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam pridobljene 3 letne ocene delovne uspešnosti, vendar sem imela vmes kratko...
Odgovori
3
Ogledi
1.182
  • Vprašanje
Pozdravljeni, v našem vrtcu je bil oblikovan Odbor za spletno stran, vodja katerega sem bila...
Odgovori
0
Ogledi
1.485

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu