napredovanje v plačilne razrede

Trenutno berete:
napredovanje v plačilne razrede

Pridružen
24. nov 2019
Prispevki
24
Ali velja, da učitelj napreduje za dva plačilna razreda, ko dela v zavodu 3 leta?


Hvala za odgovore.

LP
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Ali velja, da učitelj napreduje za dva plačilna razreda, ko dela v zavodu 3 leta?


Hvala za odgovore.

LP


Javni uslužbenec napreduje v plačni razred vsaka 3 leta če izpolnjuje predpisane pogoje.
Napredovalno obdobje je čas od zadnjega napredovanja oziroma prve zaposlitve v javnem sektorju, v katerem javni uslužbenec pridobi 3 letne ocene, ki mu omogočajo napredovanje. Javni uslužbenec se oceni enkrat letno, ocene se točkujejo, in sicer odlična ocena s 5 točkami, ocena zelo dobro s 4 točkami, ocena dobro s 3 točkami in ocena zadovoljivo z 2 točkama.
Za en plačni razred napredujejo tisti, ki v napredovalnem obdobju dosežejo:
- ob prvem in drugem napredovanju najmanj 11 točk,
- ob tretjem in četrtem najmanj 12 točk,
- ob petem najmanj 13 točk,
- ob nadaljnjih napredovanjih najmanj 14 točk.
Javni uslužbenci, ki izpolnjujejo predpisane pogoje, lahko napredujejo za največ 2 plačilna razreda, če ob prvem napredovanju dosežejo najmanj 14 točk, ob nadaljnjih napredovanjih pa 15 točk.
Če je v času od zadnjega napredovanja oz. prve zaposlitve preteklo najmanj 6 let napreduje za en plačni razred, če je v tem obdobju dosegel povprečno oceno najmanj dobro.
 
Javni uslužbenec napreduje v plačni razred vsaka 3 leta če izpolnjuje predpisane pogoje.
Napredovalno obdobje je čas od zadnjega napredovanja oziroma prve zaposlitve v javnem sektorju, v katerem javni uslužbenec pridobi 3 letne ocene, ki mu omogočajo napredovanje. Javni uslužbenec se oceni enkrat letno, ocene se točkujejo, in sicer odlična ocena s 5 točkami, ocena zelo dobro s 4 točkami, ocena dobro s 3 točkami in ocena zadovoljivo z 2 točkama.
Za en plačni razred napredujejo tisti, ki v napredovalnem obdobju dosežejo:
- ob prvem in drugem napredovanju najmanj 11 točk,
- ob tretjem in četrtem najmanj 12 točk,
- ob petem najmanj 13 točk,
- ob nadaljnjih napredovanjih najmanj 14 točk.
Javni uslužbenci, ki izpolnjujejo predpisane pogoje, lahko napredujejo za največ 2 plačilna razreda, če ob prvem napredovanju dosežejo najmanj 14 točk, ob nadaljnjih napredovanjih pa 15 točk.
Če je v času od zadnjega napredovanja oz. prve zaposlitve preteklo najmanj 6 let napreduje za en plačni razred, če je v tem obdobju dosegel povprečno oceno najmanj dobro.
Vse jasno.
Kdo pa to uredi? Ali moram sama kaj posredovati?
 
Pozdravljeni,
svetovalka sem tri leta in piše, da je moj plačni razred po (Z381) 39. Po Z380 pa piše 44. Naziv je učitelj svetovalec razrednik. V plačni razred sem nazadnje napredovala 2016. Zanima me, ce lahko še napredujem v kak plačni razred.
Hvala.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, sem strokovna delavka, pedagoginja, ki izvajam ure DSP na osnovni šoli. V novem...
Odgovori
0
Ogledi
596
  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam 48 plačni razred in bom napredovala v naziv višja svetnica. Ali v tem primeru...
Odgovori
0
Ogledi
1.950
  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam pridobljene 3 letne ocene delovne uspešnosti, vendar sem imela vmes kratko...
Odgovori
3
Ogledi
1.182
  • Vprašanje
Pozdravljeni, v našem vrtcu je bil oblikovan Odbor za spletno stran, vodja katerega sem bila...
Odgovori
0
Ogledi
1.483

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu