napredovanje v plačilne razrede

Trenutno berete:
napredovanje v plačilne razrede

Prispevki
8
Ali velja, da učitelj napreduje za dva plačilna razreda, ko dela v zavodu 3 leta?

Hvala za odgovore.

LP

Javni uslužbenec napreduje v plačni razred vsaka 3 leta če izpolnjuje predpisane pogoje.
Napredovalno obdobje je čas od zadnjega napredovanja oziroma prve zaposlitve v javnem sektorju, v katerem javni uslužbenec pridobi 3 letne ocene, ki mu omogočajo napredovanje. Javni uslužbenec se oceni enkrat letno, ocene se točkujejo, in sicer odlična ocena s 5 točkami, ocena zelo dobro s 4 točkami, ocena dobro s 3 točkami in ocena zadovoljivo z 2 točkama.
Za en plačni razred napredujejo tisti, ki v napredovalnem obdobju dosežejo:
- ob prvem in drugem napredovanju najmanj 11 točk,
- ob tretjem in četrtem najmanj 12 točk,
- ob petem najmanj 13 točk,
- ob nadaljnjih napredovanjih najmanj 14 točk.
Javni uslužbenci, ki izpolnjujejo predpisane pogoje, lahko napredujejo za največ 2 plačilna razreda, če ob prvem napredovanju dosežejo najmanj 14 točk, ob nadaljnjih napredovanjih pa 15 točk.
Če je v času od zadnjega napredovanja oz. prve zaposlitve preteklo najmanj 6 let napreduje za en plačni razred, če je v tem obdobju dosegel povprečno oceno najmanj dobro.

Prispevki
24
Javni uslužbenec napreduje v plačni razred vsaka 3 leta če izpolnjuje predpisane pogoje.
Napredovalno obdobje je čas od zadnjega napredovanja oziroma prve zaposlitve v javnem sektorju, v katerem javni uslužbenec pridobi 3 letne ocene, ki mu omogočajo napredovanje. Javni uslužbenec se oceni enkrat letno, ocene se točkujejo, in sicer odlična ocena s 5 točkami, ocena zelo dobro s 4 točkami, ocena dobro s 3 točkami in ocena zadovoljivo z 2 točkama.
Za en plačni razred napredujejo tisti, ki v napredovalnem obdobju dosežejo:
- ob prvem in drugem napredovanju najmanj 11 točk,
- ob tretjem in četrtem najmanj 12 točk,
- ob petem najmanj 13 točk,
- ob nadaljnjih napredovanjih najmanj 14 točk.
Javni uslužbenci, ki izpolnjujejo predpisane pogoje, lahko napredujejo za največ 2 plačilna razreda, če ob prvem napredovanju dosežejo najmanj 14 točk, ob nadaljnjih napredovanjih pa 15 točk.
Če je v času od zadnjega napredovanja oz. prve zaposlitve preteklo najmanj 6 let napreduje za en plačni razred, če je v tem obdobju dosegel povprečno oceno najmanj dobro.
Vse jasno.
Kdo pa to uredi? Ali moram sama kaj posredovati?

Prispevki
1
Pozdravljeni,
svetovalka sem tri leta in piše, da je moj plačni razred po (Z381) 39. Po Z380 pa piše 44. Naziv je učitelj svetovalec razrednik. V plačni razred sem nazadnje napredovala 2016. Zanima me, ce lahko še napredujem v kak plačni razred.
Hvala.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Lepo pozdravljeni. Zaposlena sem v vrtcu od leta 2007, 10let pomočnica, 3x po pol leta vzg...
Odgovori
4
Ogledi
1.096
  • Članek
Pota in stranpota spreminjanja pravilnika o napredovanju v nazive strokovnih delavcev v vzgoji...
Odgovori
0
Ogledi
329
  • Vprašanje
Pozdravljeni, zanima me, kako napreduje v naziv vzgojitelj za dodatno strokovno pomoč? Ali se...
Odgovori
1
Ogledi
988
  • Vprašanje
Pozdravljeni. Ravnateljica je zame sedaj v juniju oddala predlog o napredovanju v naziv mentor...
Odgovori
0
Ogledi
1.052
Pozdravljeni, zaposlena sem v javnem zavodu, trenutno v 34 placnem razredu. Dobila sem odlocbo...
Odgovori
1
Ogledi
1.494
Pozdravljeni! 1. Zanima me, ali je potrebno pri potrdilih za opravljena strokovna izobraževanja...
Odgovori
0
Ogledi
2.159
Pozdravljeni! Mene pa zanima, če je med vami kakšen svetovalni delavec na OŠ/SŠ in na kakšen...
Odgovori
1
Ogledi
1.671

Zadnji prispevki

Na vrhu