napredovanje v plačilne razrede

Trenutno berete:
napredovanje v plačilne razrede

Prispevki
8
Ali velja, da učitelj napreduje za dva plačilna razreda, ko dela v zavodu 3 leta?

Hvala za odgovore.

LP

Javni uslužbenec napreduje v plačni razred vsaka 3 leta če izpolnjuje predpisane pogoje.
Napredovalno obdobje je čas od zadnjega napredovanja oziroma prve zaposlitve v javnem sektorju, v katerem javni uslužbenec pridobi 3 letne ocene, ki mu omogočajo napredovanje. Javni uslužbenec se oceni enkrat letno, ocene se točkujejo, in sicer odlična ocena s 5 točkami, ocena zelo dobro s 4 točkami, ocena dobro s 3 točkami in ocena zadovoljivo z 2 točkama.
Za en plačni razred napredujejo tisti, ki v napredovalnem obdobju dosežejo:
- ob prvem in drugem napredovanju najmanj 11 točk,
- ob tretjem in četrtem najmanj 12 točk,
- ob petem najmanj 13 točk,
- ob nadaljnjih napredovanjih najmanj 14 točk.
Javni uslužbenci, ki izpolnjujejo predpisane pogoje, lahko napredujejo za največ 2 plačilna razreda, če ob prvem napredovanju dosežejo najmanj 14 točk, ob nadaljnjih napredovanjih pa 15 točk.
Če je v času od zadnjega napredovanja oz. prve zaposlitve preteklo najmanj 6 let napreduje za en plačni razred, če je v tem obdobju dosegel povprečno oceno najmanj dobro.

Prispevki
24
Javni uslužbenec napreduje v plačni razred vsaka 3 leta če izpolnjuje predpisane pogoje.
Napredovalno obdobje je čas od zadnjega napredovanja oziroma prve zaposlitve v javnem sektorju, v katerem javni uslužbenec pridobi 3 letne ocene, ki mu omogočajo napredovanje. Javni uslužbenec se oceni enkrat letno, ocene se točkujejo, in sicer odlična ocena s 5 točkami, ocena zelo dobro s 4 točkami, ocena dobro s 3 točkami in ocena zadovoljivo z 2 točkama.
Za en plačni razred napredujejo tisti, ki v napredovalnem obdobju dosežejo:
- ob prvem in drugem napredovanju najmanj 11 točk,
- ob tretjem in četrtem najmanj 12 točk,
- ob petem najmanj 13 točk,
- ob nadaljnjih napredovanjih najmanj 14 točk.
Javni uslužbenci, ki izpolnjujejo predpisane pogoje, lahko napredujejo za največ 2 plačilna razreda, če ob prvem napredovanju dosežejo najmanj 14 točk, ob nadaljnjih napredovanjih pa 15 točk.
Če je v času od zadnjega napredovanja oz. prve zaposlitve preteklo najmanj 6 let napreduje za en plačni razred, če je v tem obdobju dosegel povprečno oceno najmanj dobro.
Vse jasno.
Kdo pa to uredi? Ali moram sama kaj posredovati?

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

• Vprašanje
Pozdravljeni, zanima me, kako napreduje v naziv vzgojitelj za dodatno strokovno pomoč? Ali se...
Odgovori
0
Ogledi
194
  • Vprašanje
Pozdravljeni. Ravnateljica je zame sedaj v juniju oddala predlog o napredovanju v naziv mentor...
Odgovori
0
Ogledi
330
Pozdravljeni, zaposlena sem v javnem zavodu, trenutno v 34 placnem razredu. Dobila sem odlocbo...
Odgovori
1
Ogledi
941
Pozdravljeni! 1. Zanima me, ali je potrebno pri potrdilih za opravljena strokovna izobraževanja...
Odgovori
0
Ogledi
1.279
Pozdravljeni! Mene pa zanima, če je med vami kakšen svetovalni delavec na OŠ/SŠ in na kakšen...
Odgovori
0
Ogledi
879
Pozdravljeni! Mogoče kdo ve, ali lahko napreduješ v naziv svetovalec izredno? Namreč imam že vse...
Odgovori
0
Ogledi
981
  • Vprašanje
Pozdravljeni, Mene pa zanima ali se štejejo točke za napredovanje od prvega dneva zaposlitve...
Odgovori
17
Ogledi
4.356

Zadnji prispevki

Na vrhu