Napredovanje v nazive- natečaj = tekmovanje?

Trenutno berete:
Napredovanje v nazive- natečaj = tekmovanje?

Pridružen
23. feb 2019
Prispevki
1
Pozdravljeni!
Pri ovrednotenju dodatnega strokovnega dela, enoletnega mentorstva za vsake tri učence, ki se uvrstijo na prva tri mesta na državnem tekmovanju, se najbrž šteje tudi otroški bienale ter drugi natečaji na državnem nivoju (likovni, literarni, fotografski...)? Na literarnem natečaju so moji učenci prejeli dve nagradi od štirih, ki so bile podeljene v vsaki starostni skupini.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, sem strokovna delavka, pedagoginja, ki izvajam ure DSP na osnovni šoli. V novem...
Odgovori
0
Ogledi
498
  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam 48 plačni razred in bom napredovala v naziv višja svetnica. Ali v tem primeru...
Odgovori
0
Ogledi
1.824
  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam pridobljene 3 letne ocene delovne uspešnosti, vendar sem imela vmes kratko...
Odgovori
3
Ogledi
1.138
  • Vprašanje
Pozdravljeni, v našem vrtcu je bil oblikovan Odbor za spletno stran, vodja katerega sem bila...
Odgovori
0
Ogledi
1.443
  • Vprašanje
Po novem pravilniku napredovanja me zanima, ali se mi šteje delovna doba, ko sem v šoli...
Odgovori
0
Ogledi
1.070
  • Članek
V Uradnem listu je objavljen Pravilnik o napredovanju zaposlenih na področju vzgoje in...
Odgovori
0
Ogledi
1.238
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
728

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu