Napredovanje v naziv pri projektni zaposlitvi

Trenutno berete:
Napredovanje v naziv pri projektni zaposlitvi

Pridružen
8. nov 2018
Prispevki
9
Vprašanje glede napredovanja v naziv. Naziva nimam. Ko sem bila zaposlena v šolstvu, so bila napredovanja zamrznjena. Zdaj sem zamenjala službo in sem spet tu. Po moji osnovni logiki glede na pravilnik lahko napredujem v naziv. Vsa potrdila za opravljeno dodatno strokovno delo bi lahko dobila od prejšnjih delodajalcev v šolstvu (sem imela različne). Kot razumem veljajo potrdila različnih preteklih delodajalcev, je tako? Ker na tem delovnem mestu nimam nobenih, ker sem komaj začela. V pravilniku nisem zasledila omejitev glede na to da sem zaposlena projektno. Je lahko to slučajno ovira? V pogodbi pa mi nič konkretnega ne piše na temo napredovanja v nazive. Piše samo sledeče: Javni uslužbenec lahko napreduje v plačne razrede v skladu s predpisi, ki urejajo napredovanje javnih uslužbencev.

Mnenja, izkušnje. Hvala.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pogosta vprašanja in odgovori v zvezi z razpisom »Popestrimo šolo 2017–2021 – Izobraževanje strokovnih delavcev za krepitev kompetenc šolajočih«
Poglej točko 2. 19.
 

Priponke

  • JR_Popestrimo_solo_10_2_17_FAQ.pdf
    712,5 KB · Ogledi: 502
Pogosta vprašanja in odgovori v zvezi z razpisom »Popestrimo šolo 2017–2021 – Izobraževanje strokovnih delavcev za krepitev kompetenc šolajočih«
Poglej točko 2. 19.
Hvala za priponko. Kot kaže pa le ni možno napredovati pri projektnem delu.
 
Pogosta vprašanja in odgovori v zvezi z razpisom »Popestrimo šolo 2017–2021 – Izobraževanje strokovnih delavcev za krepitev kompetenc šolajočih«
Poglej točko 2. 19.

Hvala Katie. Sicer nisem zaposlena v tem projektu, zna pa biti zadeva ista. Me prav zanima kje oni najdejo da v skladu s pravilnikom ni možno napredovati. Ker pravilnik sem prebrala in nisem nič takega videla.


2.19. Kako je z napredovanjem multiplikatorja POŠ?
Upravičenec bo moral v zvezi z zaposlitvijo multiplikatorja POŠ upoštevati veljavno zakonodajo. Ker gre za projektno delovno mesto, napredovanje skladno s Pravilnikom o napredovanju zaposlenih v vzgoji in izobraževanju v nazive ni možno.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam 48 plačni razred in bom napredovala v naziv višja svetnica. Ali v tem primeru...
Odgovori
0
Ogledi
2.236
  • Vprašanje
Pozdravljeni, v našem vrtcu je bil oblikovan Odbor za spletno stran, vodja katerega sem bila...
Odgovori
0
Ogledi
1.542
Pozdravljeni, sem strokovna delavka, pedagoginja, ki izvajam ure DSP na osnovni šoli. V novem...
Odgovori
0
Ogledi
794
  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam pridobljene 3 letne ocene delovne uspešnosti, vendar sem imela vmes kratko...
Odgovori
3
Ogledi
1.268
  • Članek
EU Code Week je s februarjem 2024 pričel z zbiranjem prijav za pridobitev naziva »Code Week...
Odgovori
0
Ogledi
197
  • Članek
Nacionalna agencija Republike Slovenije za kakovost v visokem šolstvu je 8. 5. 2023 na svoji...
Odgovori
0
Ogledi
503
  • Članek
Evropska komisija je skupaj z državami članicami in zainteresiranimi deležniki, ki delujejo v...
Odgovori
0
Ogledi
60

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu