Napredovanje v naziv - potrdila

Trenutno berete:
Napredovanje v naziv - potrdila

Pridružen
2. feb 2022
Prispevki
1
Pozdravljeni!
1. Zanima me, ali je potrebno pri potrdilih za opravljena strokovna izobraževanja poleg potrdila oddati še kaj (vabilo, vsebina predavanja...) - če je na potrdilu že napisano koliko točk ti pripada.
2. Če si vodja šole v naravi: je potrebno opisati za kakšno šolo v naravi gre?
3. Če imaš več potrdil, kot jih potrebuješ za minimalno število točk? Je priporočljivo poslati več potrdil ali le toliko, kot je potrebno?
4. Kaj je možno še uveljavljati kot dodatno delo, če si učitelj športa?
Hvala za odgovore in lp!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam 48 plačni razred in bom napredovala v naziv višja svetnica. Ali v tem primeru...
Odgovori
0
Ogledi
1.955
  • Vprašanje
Pozdravljeni, v našem vrtcu je bil oblikovan Odbor za spletno stran, vodja katerega sem bila...
Odgovori
0
Ogledi
1.484
Pozdravljeni, sem strokovna delavka, pedagoginja, ki izvajam ure DSP na osnovni šoli. V novem...
Odgovori
0
Ogledi
597
  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam pridobljene 3 letne ocene delovne uspešnosti, vendar sem imela vmes kratko...
Odgovori
3
Ogledi
1.182
  • Članek
EU Code Week je s februarjem 2024 pričel z zbiranjem prijav za pridobitev naziva »Code Week...
Odgovori
0
Ogledi
176
  • Članek
Nacionalna agencija Republike Slovenije za kakovost v visokem šolstvu je 8. 5. 2023 na svoji...
Odgovori
0
Ogledi
477
  • Članek
Glavni odbor Sindikata vzgoje, izobraževanja, znanosti in kulture je soglašal s prejšnji teden...
Odgovori
0
Ogledi
125

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu