Napredovanje v naziv- objava lastnih skladb

Trenutno berete:
Napredovanje v naziv- objava lastnih skladb

Pridružen
3. feb 2019
Prispevki
1
Pozdrav!

Rad bi objavil svoje skladbe, ki jih izvajam z osnovnošolskimi otroki pri pevskem zboru, v reviji in bi s tem pridobil točke pri napredovanju v naziv. Zanima me, če ste mogoče kje zasledili, ali mora biti skladba objavljena v strokovni reviji ali je dovolj samo objava v šolskem glasilu.

Iz pravilnika o napredovanju zaposlenih v vzgoji in izobraževanju v nazive:
razdelek b (20) prva objava samostojnega avtorskega strokovnega članka v strokovnem časopisu ali pedagoški reviji, objava treh didaktičnih nalog, objava priredbe glasbenega dela ali objava lastne skladbe;

Z lepimi pozdravi
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam 48 plačni razred in bom napredovala v naziv višja svetnica. Ali v tem primeru...
Odgovori
0
Ogledi
2.287
Pozdravljeni, sem strokovna delavka, pedagoginja, ki izvajam ure DSP na osnovni šoli. V novem...
Odgovori
0
Ogledi
864
  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam pridobljene 3 letne ocene delovne uspešnosti, vendar sem imela vmes kratko...
Odgovori
3
Ogledi
1.285
  • Članek
EU Code Week je s februarjem 2024 pričel z zbiranjem prijav za pridobitev naziva »Code Week...
Odgovori
0
Ogledi
207

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu