Napredovanje v naziv mentor - delovna doba

Trenutno berete:
Napredovanje v naziv mentor - delovna doba

Pridružen
15. feb 2013
Prispevki
3
Pozdravljeni.

V Pravilniku o napredovanju zaposlenih v viz v nazive je določeno, da lahko v naziv mentor napreduje strokovni delavec, ravnatelj oziroma direktor, ki ima najmanj 4 leta delovne dobe.
Zanima me, ali se zahtevajo 4 leta delovne dobe v vzgoji in izobraževanju ali se šteje tudi delovna doba, pridobljena z zaposlitvijo izven šolstva.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni.

Imamo isto vprašanje ;) Tudi mene zanima, če je dovolj 4 leta delovne dobe kjer koli?
 


Delovna doba
Za delovno dobo šteje vsak čas zaposlitve, ne glede na trajanje delovnega časa, na vrsto zaposlitve, kot na primer zaposlitev za določen čas, polovični delovni čas ipd. Za delovno dobo se šteje tudi zaposlitev izven vzgoje in izobraževanja.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam 48 plačni razred in bom napredovala v naziv višja svetnica. Ali v tem primeru...
Odgovori
0
Ogledi
2.210
  • Vprašanje
Pozdravljeni, v našem vrtcu je bil oblikovan Odbor za spletno stran, vodja katerega sem bila...
Odgovori
0
Ogledi
1.538
Pozdravljeni, sem strokovna delavka, pedagoginja, ki izvajam ure DSP na osnovni šoli. V novem...
Odgovori
0
Ogledi
775
  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam pridobljene 3 letne ocene delovne uspešnosti, vendar sem imela vmes kratko...
Odgovori
3
Ogledi
1.258
  • Članek
EU Code Week je s februarjem 2024 pričel z zbiranjem prijav za pridobitev naziva »Code Week...
Odgovori
0
Ogledi
195
  • Članek
Nacionalna agencija Republike Slovenije za kakovost v visokem šolstvu je 8. 5. 2023 na svoji...
Odgovori
0
Ogledi
502
  • Članek
Prva, aprilska številka revije Mentor in znanje je posvečena vprašanjem, kako oblikovati...
Odgovori
0
Ogledi
280

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu