Napredovanje v mentorja

Trenutno berete:
Napredovanje v mentorja

Pridružen
7. jun 2022
Prispevki
1
Pozdravljeni.

Ravnateljica je zame sedaj v juniju oddala predlog o napredovanju v naziv mentor, sedaj sem v 32pr, napredujem, če prav razumem 2pr?
In pa zanima me, ravnateljica mi je rekla na razgovoru, da imam uspešnost pri delu z njene strani ocenjeno v zadnjih 3 letih (3x odlično 5) in da bo jeseni vložila tudi ta del napredovanja v pr.. zanima me kako je s tem? V pravilniku sem prebrala da bi s takšno oceno napredovala 2pr, to drzi? Torej naj bi z novim letom napredovala 4pr? Je ta moja razlaga pravilna?

Hvala, lp 🌸
 
Pozdravljeni,
tudi sama sem v podobni situaciji, vendar ne vem kako je s tem.
Jeseni sem napredovala iz 32. v 34. PR zaradi treh letnih ocen, sedaj z januarjem pa še v naziv mentor, a se pri PR to nič ne pozna...
Sem mislila, da to pomeni še 2 PR višje, pa temu ni tako.
Mi lahko dano situacijo kdo obrazloži?
Hvala za odgovor
 
Podpri 0

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, sem strokovna delavka, pedagoginja, ki izvajam ure DSP na osnovni šoli. V novem...
Odgovori
0
Ogledi
781
  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam 48 plačni razred in bom napredovala v naziv višja svetnica. Ali v tem primeru...
Odgovori
0
Ogledi
2.217
  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam pridobljene 3 letne ocene delovne uspešnosti, vendar sem imela vmes kratko...
Odgovori
3
Ogledi
1.260
  • Vprašanje
Pozdravljeni, v našem vrtcu je bil oblikovan Odbor za spletno stran, vodja katerega sem bila...
Odgovori
0
Ogledi
1.539

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu