Napredovanje - dodatno strokovno delo

Trenutno berete:
Napredovanje - dodatno strokovno delo

Pridružen
7. dec 2013
Prispevki
29
Področje
  1. Šola za otroke s posebnimi potrebami
Pozdravljeni,

zanima me, če se za točke šteje različno strokovno delo ali lahko na primer 4 leta vodiš isto interesno dejavnost in za to dobiš 4 točke. Za enoletno vodenje interesne dejavnosti namreč prejmeš 1 točko.
Pa še to me zanima, če se točke nabira od strokovnega izpita dalje ali greš že prej lahko na kakšno predavanje in se ti potem zanj štejejo točke?

Hvala v naprej za pomoč in lp
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zdravo

Ja. Lahko imaš vsako leto enako int. dejavnost in se ti šteje 1 točka za vsako. Če vodiš v enem letu več dejavnosti, za vsako prejmeš 1 točko.
Glede strokovnega izpita, pa ne vem. Jaz nisem nobene točke uspela zbrati prej.

Lp
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, sem strokovna delavka, pedagoginja, ki izvajam ure DSP na osnovni šoli. V novem...
Odgovori
0
Ogledi
589
  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam 48 plačni razred in bom napredovala v naziv višja svetnica. Ali v tem primeru...
Odgovori
0
Ogledi
1.945
  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam pridobljene 3 letne ocene delovne uspešnosti, vendar sem imela vmes kratko...
Odgovori
3
Ogledi
1.181
  • Vprašanje
Pozdravljeni, v našem vrtcu je bil oblikovan Odbor za spletno stran, vodja katerega sem bila...
Odgovori
0
Ogledi
1.482
  • Članek
V vzgoji in izobraževanju si želijo, da bi bili tudi vzgojitelji in učitelji izvzeti iz...
Odgovori
1
Ogledi
497
Pozdravljeni, Na zavodu je bilo objavljeno prosto delovno mesto SVETOVALNI DELAVEC IN...
Odgovori
1
Ogledi
1.063
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje sta v rubriki Javne objave z dne 20. 4. 2023...
Odgovori
0
Ogledi
419

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu