Napredovanja v šolstvu

Trenutno berete:
Napredovanja v šolstvu

Pridružen
27. jun 2013
Prispevki
15
Živijo!

Ali napredovanje v naziv vpliva tudi na višjo plačo?

Napredovanja v naziv so od letos dalje spet v veljavi, v plačne razrede pa ne - ali to drži?

Hvala za odgovor! (sem v časovni stiski, berem in berem in nikakor ne dobim pravega odgovora, zato sem se po pomoč zatekla sem).

LPM
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, Trenutno sem v tarifnem razredi VII/1 delovno mesto učitelj. Letos napredujem v...
Odgovori
0
Ogledi
370
  • Vprašanje
Po novem pravilniku napredovanja me zanima, ali se mi šteje delovna doba, ko sem v šoli...
Odgovori
0
Ogledi
1.131
  • Članek
Nacionalna agencija RS za kakovost v visokem šolstvu obvešča, da je njihov nekdanji sodelavec...
Odgovori
0
Ogledi
238
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija so v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
197
  • Članek
Kadrov v šolstvu bo v prihodnje primanjkovalo še bolj kot zdaj. Vpis na pedagoške smeri se ne...
Odgovori
1
Ogledi
358
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in...
Odgovori
0
Ogledi
182
  • Članek
Digitrajni učitelj je inovativni projekt, ki dviguje kompetentnost strokovnih delavcev v...
Odgovori
0
Ogledi
424

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu