SIO Naj vas v novem šolskem letu spremlja Moj Arnes

  • Ustvarjalec teme SIO
  • Začetni datum
  • Odgovori 0
  • Ogledi 691

Trenutno berete:
SIO Naj vas v novem šolskem letu spremlja Moj Arnes

Novo šolsko leto prinaša nove šolske izzive. Pri tem si lahko Arnesovi uporabniki, med katerimi ste tudi učenci in učitelji, pomagate s številnimi brezplačnimi in varnimi Arnesovimi spletnimi aplikacijami. Za lažji dostop so zbrane na portalu Moj Arnes. Za enostavno prijavo in uporabo aplikacij na portalu zadostuje AAI-račun, ki ga lahko dobite pri vašem računalnikarju ali informatiku.

Zmogljive in varne aplikacije brez oglasov


Med spletnimi aplikacijami na portalu Moj Arnes najdete sodobno spletno elektronsko pošto v slovenskem jeziku, brez oglasov in neželene pošte.

Hitro in na enostaven način lahko ustvarite lastno spletno stran z Arnes Spletom ali pa se prijavite v šolske spletne učilnice. S sošolci lahko klepetate s pomočjo spletnih videokonferenc VOX in od doma skupaj ustvarjate šolski projekt, uskladite pa se z Arnes Planerjem.

Na portalu Arnes Video boste našli množico poučnih videoposnetkov, ki so jih ustvarili tudi vaši vrstniki. Z aplikacijami Arnes Mapa in Arnes Filesender boste lažje hranili in delili datoteke do velikosti 100 GB. Če pa želite brezplačno dostopati do varnega brezžičnega interneta na 155 lokacijah v Sloveniji, si lahko z nekaj kliki na portalu Moj Arnes s pomočjo čarovnika nastavite dostop do omrežja Eduroam.

Za lažji dostop do portala Moj Arnes skrbnikom šolskih spletišč predlagamo, da na spletišče dodate Arnesov znak in ustvarite povezavo na https://moj.arnes.si/.

Delite svoje izkušnje z drugimi


Obenem uporabnike portala Moj Arnes in Arnesovih storitev vabimo, da nam pošljete primere dobrih praks. Veseli bomo primerov projektov, ki ste jih izvedli s pomočjo Arnesovih storitev, povezav do spletišč, ki gostujejo na Arnes Spletu in na katera ste ponosni, vaših kratkih izjav, kako vam pri delu služijo naše storitve …

Vse, kar bi želeli deliti tudi z drugimi, pošljite na [email protected]. S pošiljanjem se strinjate, da primere dobrih praks lahko predstavimo na naših spletiščih oziroma dogodkih, ki so namenjeni različnim javnostim.

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Slovensko izobraževlano omrežje (SIO), sio.si
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Delovna skupina za združitev ljubljanskih vrtcev bo dopolnila dokument o združitvi, ki bo...
Odgovori
0
Ogledi
140
  • Članek
Pred dobrim letom je bila napovedana priprava novega desetletnega nacionalnega programa vzgoje...
Odgovori
0
Ogledi
85
  • Članek
V enournem spletnem seminarju dr. Benjamin Lesjak, sodelavec Safe.si, pravnik in predavatelj na...
Odgovori
0
Ogledi
162
  • Članek
Visokošolski sindikat Slovenije in Sindikat vzgoje, izobraževanja, znanosti in kulture Slovenije...
Odgovori
0
Ogledi
249
  • Članek
Na Humanitasu tudi letos razpisujejo natečaj »Onkraj mehurčka« – natečaj za naj učiteljico oz...
Odgovori
0
Ogledi
374
  • Članek
4. maj je svetovni dan gesel in dobra priložnost, da opozorimo na ustvarjanje močnih gesel in...
Odgovori
0
Ogledi
421
  • Članek
Študentje in dijaki bodo po novem lahko dobivali Zoisovo in državno štipendijo hkrati. Po doslej...
Odgovori
0
Ogledi
179

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu