Nadomescanje in zahteve

Trenutno berete:
Nadomescanje in zahteve

Pridružen
26. sep 2016
Prispevki
2
Naziv
Dipl.vzgojitelj
Področje
  1. Vrtec
Pozdravljeni, zaposlena sem v privat vrtcu s koncesijo. Sofinancirani smo iz ministrstva in Obcine.
Zaposlena sem kot pomocnica vzgojiteljice za nedolocen cas. Koncano imam srednjo vzgojiteljsko solo, pef in strokovni izpit. Z decembrom sodelavka odhaja na porodnisko in seveda bodo potrebovali vzgojitelja. Danes mi je prislo na uho da naj bi na delovno mesto postavili sodelavko, ki je gimnazijski maturant. Zanima me ali se lahko kako pritozim oz opomnim vodilne, da imam jaz pac vse potrebno za vzgojitelja in ne ona. Kako lahko to dokazujem, s kaksnim clenom v zakonu. Sicer so pri nas potrebna tudi dodatna izobrazevanja, ki so pogoj za delovno mesto vzg, ampak ta imam tudi jaz narejena celo vec kot ona. Hvala za odgovore.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni,

vsekakor jih lahko na to opomnite in vsaj za eno leto zasedete delovno mesto vzgojiteljice, če imate vse potrebne papirje. Mislim pa, da to vseeno ne gre tako enostavno urediti, saj vi že zasedate delovno mesto, nadomeščali pa bi drugo delovno mesto. Potem to pomeni, da mora nekdo nadomeščati tudi vas.

Kot rečeno, nisem prepričan, da je to tako enostavno urediti kar se tiče pogodbe, vsekakor pa vprašajte vodstvo šole.
 
Seveda bi moral nekdo nadomescati mene ampak tudi sodelavka, ki je gimnazijski maturant je trenutno na delovnem mestu pomocnice vzg in bi tudi njo moral nekdo nadomescati.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu