Nadomeščanje bolniške odsotnosti

Trenutno berete:
Nadomeščanje bolniške odsotnosti

Pridružen
27. jan 2014
Prispevki
12
Področje
  1. Osnovna šola
Dan.
Mene pa zanima koliko časa mora preteči, da ministrstvo odobri zaposlitev novega učitelja za nadomeščanje bolniške odsotnosti. Vem, da je bilo včasih v vrtcu tako, da so po enem mesecu šele lahko poiskali novega vzgojitelja. Sedaj pa ne vem, ali je pri učiteljih kakšna omejitev? En teden, dva? Mogoče kdo ve?

Hvala!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Dan.
Mene pa zanima koliko časa mora preteči, da ministrstvo odobri zaposlitev novega učitelja za nadomeščanje bolniške odsotnosti. Vem, da je bilo včasih v vrtcu tako, da so po enem mesecu šele lahko poiskali novega vzgojitelja. Sedaj pa ne vem, ali je pri učiteljih kakšna omejitev? En teden, dva? Mogoče kdo ve?

Hvala!
preteči mora 30 delovnih dni od nastanka bolniške.
 
Živjo, eno vprašanje, ki ni neposredno vezano na izvorno vprašanje. Zanima me, če lahko kot absolvent ustrezne stroke nadomeščam profesorja. Če lahko me zanima, če je slučajno kakšna časovna omejitev? Lp in hvala za odgovor.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu