Nadaljnje izobraževanje

Trenutno berete:
Nadaljnje izobraževanje

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
9. nov 2012
Prispevki
75
Pozdravljeni!

Morda ima kdo izmed vas, mladih učiteljev, že izkušnje s katerim izmed nadaljnjih izobraževanj na pedagoškem področju. Zanimajo me predvsem izkušnje udeležencev študijskih programov za izpopolnjevanje na Pedagoški fakulteti. Izvajajo več programov, ki trajajo eno leto.

Vesela bom vsakega odziva.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdrav vsem.

Tudi mene zanima ali ima kdo izkušnje s PAI! Zanima me predvsem razlika med izobraževanjem na PEF LJ in FF LJ.
Katera je po vašem mnenju boljša in da več praktičnega in uporabnega znanja?

Hvala za mnenja in odgovore.
 
Jaz sem udeleženka enega od teh študijev. Kolikor vem, večinoma trajajo po 2 leti, so prekleto dragi in za to ceno ne dobiš tega, kar pričakuješ. PeF se pri marsikaterem študiju tega kova povezuje s FF. Najbolj uporabna sta programa IZVAJANJE SPECIALNO-PEDAGOŠKE IN SOCIALNO-PEDAGOŠKE POMOČI OTROKOM IN MLADOSTNIKOM S PRIMANJKLJAJI NA POSAMEZNIH PODROČJIH UČENJA TER S ČUSTVENIMI IN VEDENJSKIMI TEŽAVAMI (PPPU-ČVT)ŠTUDIJSKI PROGRAM ZA PEDAGOŠKO IZPOPOLNJEVANJE IZ PREDŠOLSKE VZGOJE (PI-PV), PAI pa itak moraš naredit, če želiš postati učitelj, pa imaš zaključen nepedagoški študij (npr. diplomirani slovenist, germanist, akademski glasbenik itd.).
 
Hvala za odgovor.

Prav zaradi tega sem spraševal, ker me še najbolj zanima kvaliteta. Sem dipl. slovenist in rabim ta modul kot vodo. Sem se prijavil kar na PEF in bomo videli. Upam da bo čimprej konec.

Hvala še enkrat.
 
S predavanji na PEF in sicer za PAI smo začeli ta viken in sem nadvse zadovoljen. Sedaj pa sprašujem, če ima morda že kdo narejene kake zapiske, ki bi pripomogli k lažji pripravi na izpite. Dobrodošle tudi kakšne seminarske, pri katerem koli predmetu na vpogled. Zanima me predvsem nivo zahtevnosti, če ne bo, bom kmalu probal na lastni koži. :)

Vsak namig je dobrodošel.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je v rubriki Javne objave z dne 16. 6. 2023...
Odgovori
0
Ogledi
294
  • Članek
Javni štipendijski, razvojni, invalidski in preživninski sklad Republike Slovenije je objavil...
Odgovori
0
Ogledi
279
  • Članek
205. seja Strokovnega sveta za poklicno in strokovno izobraževanje bo v petek, 22. marca 2024 v...
Odgovori
0
Ogledi
37
  • Članek
235. seja Strokovnega sveta za splošno izobraževanje bo v četrtek, 21. marca 2024 v Veliki...
Odgovori
0
Ogledi
24
  • Članek
Mestna občina Ljubljana glede združitve vseh javnih vrtcev v občini v en zavod nima pravne...
Odgovori
0
Ogledi
53
  • Članek
Evropska agencija za izobraževanje oseb s posebnimi potrebami in inkluzivno izobraževanje...
Odgovori
0
Ogledi
76
  • Članek
Arnesova jesenska konferenca Mreža znanja 2024, ki je potekala med 14. in 16. novembrom 2023, je...
Odgovori
0
Ogledi
105

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu