Nabiranje ur ko si spremljevalec in ti člen v pogodbi to dopušča

Trenutno berete:
Nabiranje ur ko si spremljevalec in ti člen v pogodbi to dopušča

Pridružen
10. jan 2020
Prispevki
3
Pozdravljeni, v vrtcu delam kot spremljevalka OPP, ure po pogodbi si beležim vedno ko otroka ni in delam kot pomočnica vzgojiteljice,saj tako kot piše v pogodbi sem spremstvo drugim otrokom. Vedeti želim kako zdaj naprej, naj bi od vrtca pričakovala da mi uredijo mentorja za strokovni izpit...Kako lahko nastope in vse potrebno za izpit izvedem če hkrati spremljam OPP. Naj bi tudi tu koristila dneve, ko ga ni ..kar je redko? Lep pozdrav
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni,

tudi jaz delam kot spremljevalka OPP. Ure sem zbirala eno leto. Vsakič ko je otrok odsoten sem delala kot pomočnica in si beležila vsako uro, dokler nisem zbrala dovolj ur za opravljanje nastopov v vrtcu. V tem času ko sem imela nastop, je pomočnica v skupini prevzela moje naloge kot spremljevalka. Torej ko izbereš dovolj ur, ti vrtec omogoči opravljanje nastopov za strokovni izpit. Ure lahko pridobiš tudi kot prostovoljka v raznih društvih, ki imajo opravka z otroci. Npr. jaz sem si kot gasilska prostovoljka pridobila 55 ur dela z otroki, ki so se štela k uram, ki sem jih potrebovala za opravljanje strokovnega izpita.

Lp
 
Pozdravljene,
tudi jaz sem v podobnem položaju. V odsotnosti otroka, ki mu nudim spremstvo sem opravljala dela pomočnice, naredila nastope in poslala vlogo za strokovni. Z ravnateljico sva kot prilogi dodali potrdilo, da sem res opravljala dela pomočnice in moje poročilo o delu + seveda pogodba o zaposlitvi. Iz ministrstva sem dobila odgovor, da vloga ni popolna, se pravi, da moram dokazat te ure in ni dovolj kar sem poslala. Kako ste ve dokazovale te ure?
Hvala za odgovor.
Valentina
 
Pozdravljene,
tudi jaz sem v podobnem položaju. V odsotnosti otroka, ki mu nudim spremstvo sem opravljala dela pomočnice, naredila nastope in poslala vlogo za strokovni. Z ravnateljico sva kot prilogi dodali potrdilo, da sem res opravljala dela pomočnice in moje poročilo o delu + seveda pogodba o zaposlitvi. Iz ministrstva sem dobila odgovor, da vloga ni popolna, se pravi, da moram dokazat te ure in ni dovolj kar sem poslala. Kako ste ve dokazovale te ure?
Hvala za odgovor.
Valentina
Pozdravljeni, kako ste potem uredili dokazovanje ur?
 
Pozdravljene,
tudi jaz sem v podobnem položaju. V odsotnosti otroka, ki mu nudim spremstvo sem opravljala dela pomočnice, naredila nastope in poslala vlogo za strokovni. Z ravnateljico sva kot prilogi dodali potrdilo, da sem res opravljala dela pomočnice in moje poročilo o delu + seveda pogodba o zaposlitvi. Iz ministrstva sem dobila odgovor, da vloga ni popolna, se pravi, da moram dokazat te ure in ni dovolj kar sem poslala. Kako ste ve dokazovale te ure?
Hvala za odgovor.
Valentina
tudi mene to zanima. a izjava ravnateljice in pogodba nista dovolj? kaj bi pa človek še lahko naredil?
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu