Na strokovnega prijavi le delodajalec??

Trenutno berete:
Na strokovnega prijavi le delodajalec??

Pridružen
30. sep 2012
Prispevki
50
Pozdravljeni,

na zavodu za zaposlovanje so me opomnili,
da me na strokovni izpit lahko prijavi le delodajalec,
torej se sama ne moram. Pripravništvo sem opravila že
pred 4imi leti in nastope takrat sem se enkrat tudi že prijavila
na strokovni izpit (ko sem bila še v delovnem razmerju).
Takrat ga nism opravila, nism imela dovolj časa.
Zdaj sem zaključila fakulteto in sem se sama želela prijaviti
na strokovca- pa izvem da se ne moram!?

Kako je to možno?
Kako pa naj dobim zaposlitev če nimam strokovnega izpita?
Upam da se lahko nekega dne izselim v tujino, ker tako v tej državi ne gre več!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz sem opravljala strokovni izpit prejšnji mesec in me ni delodajalec prijavil, pač pa sama. Je pa res, da mora delodajalec podpisati in požigosati prijavnico ter seznam nastopov.
Če si to že opravila, je najbolje, da se odpraviš s prijavnico k delodajalcu.
Upam, da sem kaj pomagala.

Lp
 
Jaz sem opravljala strokovni izpit prejšnji mesec in me ni delodajalec prijavil, pač pa sama. Je pa res, da mora delodajalec podpisati in požigosati prijavnico ter seznam nastopov.
Če si to že opravila, je najbolje, da se odpraviš s prijavnico k delodajalcu.
Upam, da sem kaj pomagala.

Lp
Točno tako. Na zavodu tega ne bodo vedeli in tudi ne vem, zakaj opominjajo. Kakorkoli, pod prijavnico se morate podpisati samo vi, potrebujete pa podpis ravnatelja šole (in mentorja), kjer ste opravili pet praktičnih nastopov.

Več o prijavi tukaj: STROKOVNI IZPIT (prijava, roki, vsebina, info,...)
 
Hvala vam Čeprav ne vem če čisto razumem, jaz podpis ravnateljice ter mentorice že imam izpred
4ih let ko sm opravljala pripravništvo ter nastope. Takrat sm eno prijavo tudi že izrabila.
Kaj pomeni da se s temi podpisi ki jih že imam lahko še na drugi rok strokovnega prijavim?
Ali pa to pomeni da morma še enkrat na tist vrtec in jim predložiti v podpis
novo prijavo za strokovnega? (tu pa je mali problem- mentorica zdaj dela v drugem vrtcu, ravnateljica je šla
pa v pokoj)..
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
205. seja Strokovnega sveta za poklicno in strokovno izobraževanje bo v petek, 22. marca 2024 v...
Odgovori
0
Ogledi
36
  • Članek
235. seja Strokovnega sveta za splošno izobraževanje bo v četrtek, 21. marca 2024 v Veliki...
Odgovori
0
Ogledi
23
  • Vprašanje
Pozdravljeni, Izpit sem opravljala v mesecu juniju. Zakonodaje nisem opravila. Ker sem imela kar...
Odgovori
1
Ogledi
504
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je objavilo vabilo na 204. sejo Strokovnega sveta...
Odgovori
0
Ogledi
140
  • Članek
119. seja Strokovnega sveta Republike Slovenije za izobraževanje odraslih bo v sredo, 15. 11...
Odgovori
0
Ogledi
213
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je objavilo vabilo na 203. sejo Strokovnega sveta...
Odgovori
0
Ogledi
202
  • Članek
Zadnja leta se vse bolj zavedamo pomena spodbujanja izobraževanja za poklice, ki jih...
Odgovori
0
Ogledi
335

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu