Moram opraviti dva strokovna izpita?

Trenutno berete:
Moram opraviti dva strokovna izpita?

Pridružen
6. jun 2014
Prispevki
20
Naziv
univ. dipl. prevajalka in tolmačinja za angleški jezik in profesorica pedagogike
Zavod
/
Področje
  1. Osnovna šola
  2. Poklicne in strokovne šole
  3. Gimnazija
  4. Višja strokovna šola
  5. Visoka šola
Pozdravljeni,

sem prevajalka in tolmačinja angleškega jezika in profesorica pedagogike.
Glede na svojo izobrazbo lahko zaenkrat na šoli delam kot svetovalna delavka, ne morem pa poučevati angleščine, čeprav bi ravno poučevala rada (zato se bom vpisala še na študij pedagoške angleščine).

Zanima me naslednje:
če opravim pripravništvo in strokovni izpit za svetovalno delavko (z izobrazbo profesorice pedagogike), ali bom morala po tem, ko pridobim še izobrazbo za profesorico angleščine, opraviti pripravništvo in/ali strokovni izpit še za to?

Bom morala opravljati dva strokovna izpita (in pripravništvi) ali pa se mi bo za poučevanje angleščine štel strokovni izpit, ki sem ga opravila za svetovalno delavko?

Hvala za pomoč! :)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Aha, torej ne glede na to, iz katerega področja opraviš strokovni izpit, ta potem velja za celotno področje v vzgoji in izobraževanju, delovno mesto pa ni važno. Jeeeej! :) Tako je marsikaj lažje. Hvala za pomoč!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Zaposleni v izobraževanju imajo v povprečju 30 dni dopusta. So učitelji dva meseca na dopustu...
Odgovori
0
Ogledi
573

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu