Eurydice Slovenija Moj Arnes je tudi vaš Arnes

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija Moj Arnes je tudi vaš Arnes

Arnesovi uporabniki, med katerimi ste tudi učenci in učitelji, lahko na novem portalu Moj Arnes najdete brezplačne in varne spletne aplikacije, ki so namenjene vsem uporabnikom, tudi tistim, ki sedite v šolskih klopeh, ali pa učite nadobudne mlade ume. Za enostavno prijavo in uporabo aplikacij na portalu zadostuje AAI-račun, ki ga lahko dobite pri vašem računalnikarju ali informatiku.

Med spletnimi aplikacijami na portalu Moj Arnes najdete sodobno spletno elektronsko pošto v slovenskem jeziku, brez oglasov in neželene pošte.

Hitro in na enostaven način lahko ustvarite lastno spletno stran z Arnes Spletom, ali pa se prijavite v šolske spletne učilnice. S sošolci lahko klepetate s spletnimi videokonferencami VOX in od doma skupaj ustvarjate šolski projekt, uskladite pa se z Arnes Planerjem.

Na portalu Arnes Video boste našli množico poučnih videoposnetkov, ki so jih ustvarili tudi vaši vrstniki. Z aplikacijami Arnes Mapa in Arnes Filesender boste lažje hranili in delili datoteke do 100 GB velikosti. Če želite brezplačno dostopati do varnega brezžičnega interneta na 180 lokacijah v Sloveniji, lahko z nekaj kliki na portalu Moj Arnes s pomočjo čarovnika pridobite dostop do omrežja Eduroam.

Naj portal Moj Arnes postane vaše izhodišče do Arnesovih spletnih aplikacij.

Vir: Arnes, 21. 10. 2016

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, www.eurydice.si
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Avtorja: Boštjan Batič, Marta Licardo Izobraževalni sistem naj bi zagotavljal inkluzivno učno...
Odgovori
0
Ogledi
95
  • Članek
PRi Arnesu sporočajo, da so storitev Arnes Videokonference visoke kakovosti v novembru ukinili...
Odgovori
0
Ogledi
231
  • Članek
Arnesova konferenca Mreža znanja bo potekala od 14. do 16. novembra 2023 v hotelu Four Points by...
Odgovori
0
Ogledi
285
  • Članek
Arnes kot partner sodeluje v inovativnem projektu Digitrajni učitelj, ki dviguje kompetentnost...
Odgovori
0
Ogledi
321
  • Članek
Konec avgusta se je v Cankarjevem domu odvijala konferenca Digdaktika. Dogajanje na konferenci...
Odgovori
0
Ogledi
539
  • Članek
S šolskim letom 2023/24 je bila storitev Arnes Učilnice nadgrajena. Objavljen je posnetek...
Odgovori
0
Ogledi
518
  • Članek
S šolskim letom 2023/24 je bila storitev Arnes Učilnice nadgrajena. Nadgradnja vključuje...
Odgovori
0
Ogledi
569

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu