Minuta za vzgojo: Ko je otrok vreden toliko kot ocena v spričevalu

Trenutno berete:
Minuta za vzgojo: Ko je otrok vreden toliko kot ocena v spričevalu

Nazadnje uredil moderator:
Otroci prihajajo domov s spričevali in po glavi se mi vrtijo opozorila dr. Alberta in Lee Mrgole. Vedno znova se zalotim, da podlegam običajnim starševskim napakam. Držim spričevalo v roki in se jezim zaradi ocen, ki ne dosegajo mojih pričakovanj. Razmišljam, kaj je šlo narobe. Bi morala večkrat na govorilne? Moji starši niso šli nikoli. Bi se morala naročiti na e-asistenta? Ni mi do tega, da bi se o otroku pogovarjala z napravo, še manj pa do tega, da bi napravi zaupala vse možne podatke. Seveda je najbolj logično, da bi se morala pogovarjati z otrokom in učiteljico. Ampak otrok vsakič znova pove, da je vse ok. Učiteljica pa je tudi omenila le, da je malo popustil pri nalogah, nič drugega. Lea in Albert Mrgole, avtorja knjige Izštekani najstniki in starši, ki štekajo, ...

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Delo, www.delo.si
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Vlada se je danes seznanila z aneksom h kolektivni pogodbi za dejavnost vzgoje in izobraževanja...
Odgovori
0
Ogledi
290
  • Članek
Strokovnjaki pozivajo, da vzgoja v šolah ne bi smela biti odvisna od naključno dobrega učitelja...
Odgovori
0
Ogledi
188
  • Članek
Minister Darjo Felda je v soboto, 21. 10. 2023, v sklopu regijskega obiska vlade v Savinjski...
Odgovori
0
Ogledi
232
  • Članek
Med 13. in 17. septembrom je bilo Celje v znamenju inovacij, izobraževanja ter digitalne...
Odgovori
0
Ogledi
436
  • Članek
Zagovornik načela enakosti Miha Lobnik je ministru za vzgojo in izobraževanje dr. Darju Feldi...
Odgovori
0
Ogledi
142
  • Članek
Minister za vzgojo in izobraževanje dr. Darjo Felda je v zvezi z medijsko odmevnim primerom...
Odgovori
0
Ogledi
293

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu