SIO Mini maturanti v vrtcu Fram

Trenutno berete:
SIO Mini maturanti v vrtcu Fram

Radi prazunjemo posenbne jubileje, radi pa se poveselimo tudi ob slovesih. Prvo slovo je gotovo odhod iz vrtca, ko marsikateremu staršu, otroku, vzgojiteljicam pritečejo solze. Solze iskrenosti in nenarejene ljubezni. Kako tudi ne, saj leto dni in več preživijo skupaj veliko časa, se učijo, počnejo vragolije, odraščajo…

Prav posebno svečanost so pripravili otroci v vrtcu Fram z diplomirano vzgojiteljico Ines Mohorko Germ.

Kratek video prisepvek naj pove, kako dobri so v tem…

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Slovensko izobraževlano omrežje (SIO), sio.si
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Od skupno 5965 maturantk in maturantov, ki so v spomladanskem roku opravljali splošno maturo...
Odgovori
0
Ogledi
354
Pozdravljeni, sem spremljevalka otroku s PP ali ve kdo kako je s opravljanjem nastopov v...
Odgovori
4
Ogledi
179
  • Članek
Na Zavodu RS za šolstvo so v letu 2023 izvedli že četrti medresorski projekt Teden umetnosti v...
Odgovori
0
Ogledi
46
  • Članek
V spletnem tečaju sem se naučila veliko novega, najbolj pa me je pritegnil kviz Kahoot. V osnovi...
Odgovori
0
Ogledi
164
Pozdravljeni, Na zavodu je bilo objavljeno prosto delovno mesto SVETOVALNI DELAVEC IN...
Odgovori
1
Ogledi
1.065
  • Članek
Vabljeni, da v tednu umetnosti, med 22. in 28. majem 2023, skupaj z otroki/učenci/dijaki...
Odgovori
0
Ogledi
456

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu