Mateja Kozlevčar - zakonodaja

Trenutno berete:
Mateja Kozlevčar - zakonodaja

Pridružen
31. jan 2013
Prispevki
16
Področje
  1. Vrtec
Pozdravljeni sotrpini, ali mi lahko kdo pove ali je ta oseba nova v komisiji, saj nikjer ne zasledim njenega imena? Hvala za info!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Živjo!
Jaz imam pa očitno v celoti novo komisijo, vsaj na forumu je nisem zasledila:
zakonodaja: dr. Dejan Kopold
ustava: Katja Doltar
slovenščina: mag. Nataša Cotman

Pozna kdo?
 
Tudi jaz imam to komisijo, v sredo 5.11. Iščem kaj vprašanj, pa tudi nič ne najdem. Ali so popolnoma novi?
 
Tudi jaz imam datum 5.11.
Upam, da ne bomo poskusni zajčki ...
Mogoče bojo pa začeli pri osnovah. (y) Znat bo treba v vsakem primeru:sick:
 
Pozdravljene! Tudi jaz sem dobila to komisijo, a sem se odjavila, ker se mi ni uspelo v celoti pripraviti. Prosim,če sporočite,kako je bilo, ali vsaj objavite vprašanja. Hvala že vnaprej!!
 
Sporočite, kako vam je šlo. Upam, da vsi opravite in kakšna je ta komisija...
 
Hm.... prisegla bi, da sem odgovorila na tvojo objavo rp5. No, pa vseeno še enkrat: komisija je super, zelo prijazni, splošno znanje iščejo ne pa neznanja. Postavljajo dodatna vprašanja, so sproščeni tako da le pogumno, novim zmagam nasproti! :)
 
Zanima me, če ima kdo izkušnje z izpraševalko za zakonodajo - Matejo Kozlevčar? Na objavi vprašanj ni nobenega odgovora...
najlepša hvala!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, zanima me, ali imate izkušnje s komisijo: mag. Mateja Urbančič Jelovšek...
Odgovori
0
Ogledi
736
Uporabnik saramurkovic je objavil novo gradivo: VRTEŠKA ZAKONODAJA - MISELNI VZORCI VRTEŠKE...
Odgovori
3
Ogledi
742
Uporabnik saramurkovic je objavil novo gradivo: STROKOVNI IZPIT- EVROPSKA ZAKONODAJA - MISELNI...
Odgovori
0
Ogledi
687
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.285
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
1.409
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.025

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu