Anketa Magistrska naloga

Trenutno berete:
Anketa Magistrska naloga

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
7. maj 2018
Prispevki
1
Pozdravljeni! Sem absolventka magistrskega študija na Fakulteti za socialno delo. Z vprašalnikom, ki je pred vami, želim ugotoviti, katere značilnosti protektivnega starševstva so prisotne v vzgoji današnjih staršev in kako se z izzivi sodobne vzgoje soočate učitelji. Zanima me, kako zaščitniški in popustljivi so starši ter kako močno so vključeni v otrokov izobraževalni proces. Predvsem pa me zanima, kakšne so posledice helikopterske vzgoje in kako se z neprimernim vedenjem otrok spoprijemate vi. Vprašalnik je namenjen učiteljem od 5. do 9. razreda OŠ. Vprašalnik je anonimen, rezultati pa bodo uporabljeni zgolj za analizo v magistrski nalogi.

Protektivno starševstvo - EnKlikAnketa - 1KA spletne ankete


Hvala in lepo pozdravljeni!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Evropsko združenje nacionalnih ustanov za jezik (angleško European Federation of National...
Odgovori
0
Ogledi
127
Pozdravljeni, zanima me, če so dostopna kakšna navodila za pisanje pisne naloge pri strokovnemu...
Odgovori
1
Ogledi
74
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
329

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu